AniMatsuri

Sveicieni. @AFC_Grupa No seit esosajiem kads plano doties uz animematsuri?

Well pagaidām es…

Eh?

Un plano ar holo cosplay uzstaties vai vnk pa turieni taisies dzivoties holo cosplay?

es, visticamāk

Plānots braukt.

Vai kāds domā uzstāties? Vai ir kāds taisījis tur priekšnesumu? Kā tur ir? Kāda ir tā kārtība? ( #help Es nekad neesmu bijusi Animatsuri… ) :smile:

Ja nemaldos @FlowerChild tev plana bij ar bishamon uzstaties vai ne?
@kikimuffs tu kosplejosi vai tapatas brauksi padzivoties?

1 Like

Man būs kosplejs jebkurā gadījumā… :3 Taču man ir itkā ir plānots priekšnesums… :sweat: (In worst case pārlikšu to uz Winterconu)

Ja naf noslepums kads tad bus cosplay?

yea tik nezinu vai ļaus cuz tur bik stingri attiecās un ‘‘piedienību’’ :smiley:

1 Like

Hmmm nu aizsutisi pieteikumu tad redzes :smiley: ja nelaus kads ir rezerves plans?

ir noslēpums, jo patiesībā nav problēma ar priekšnesumu, bet gan ar kospleja pabeigšanu. :sweat_smile:
Ja es nepabeigšu - tad būs vien jāuzvelk kaut kas cits, bet nu jebkurā gadījumā… es noteikti būšu kaut kādā kosplejā >w< Tas vai man būs priekšnesums ar to iepriekš plānoto kospleju… tas ir cits jautājums :'D

vnk neuzstāšos un vilkšu kko citu :grin:

Nyam ja nepieciesama palidziba nekautrejies prasit. Nyam varu palidzet ar weapon and that kind of stuff… :wink:

1 Like

Nyam zobenu es saksu sestdien un man vajadzetu kadu kas sataisa to rakstu lai varu nokrasot…

itkā nav vajadzība, bet paldies ^w^
paturēšu prātā~

No prob :wink:

Vnk tik loti par visu interesejos jo no sodienas esmu iecelts augsti godajama kosplejgrupas vaditaja amata un censos saprast kuri mums tie aktivakie un creativakie dalibnieki seit :smiley:

1 Like

Btw kas bus uz meet up 4. Septembri?

1 Like