Amagi Brilliant Park

http://kissanime.com/Uploads/Etc/6-19-2014/55872054562175l.jpg
Amagi Brilliant Park
Žanrs: Comedy, Romance
Ievada klips.

Šis stāsts sākās ar zēnu Seiya Kanie, kurš tika uzaicināts uz randiņu atrakciju parkā, šo uzaicinājumu viņš saņēma visai neparastā veidā - piedraudot ar ieroci no skaistas un nezināmas meitenes. Viņš tiek iepazīstināts ar Ratifa, ‘‘īstu’’ princesi un šī atrakciju parka vadītāju un viņam tiek lūgts, lai viņš kļūst par šī atrakciju parka jauno vadītāju.

1 Like

Ū! Tikko tieši noskatījos un kpc aprakstam ir jāapraksta visa pirmā epizode? …nevis jāinformē par sižetu… ā… tpc, ka tad viss top skaidrs :frowning:

Es cerēju, ka tā būs smieklīgāka T_____T nopietni… es gaidīju tādu apelēšanu pie narcisma… un cik bieži tas notika - pirmajā epizodē un tas bija gandrīz viss!

Es nezinu kāpēc, bet man nāk prātā Good Luck Girl! anime priekš salīdzināšanas (laikam krāsu gammas dēļ) un ta bija smieklīgāka T^T - laikam tpc, ka bija hiperboliska un tā iesaistīja skolu, kamēr šajā - mācīja kļūt tikai par mārketinga vadītāju ^_~

Man patika, nebija pārāk daudz tā humora varbūt, bet man pietika ar to, kas bija :smiley: Mani pat šeit ir apcēluši par to, ka man tiešām šis gabals patīk :smiley:
Good luck girl vairāk tā parodijveida spiežas laukā

Vienīgais iemesls, kpc to Park’u varēja baudīt, bija tādēļ, ka skaista grafika XD
P.S. kaitina princešu tēli (raaaaaage), vēl nesen redzēju Seven Deadly Sins - man gribas šķaidīt seju pret sienu, kad redzu princešu tēlus…

Es tā sāku ievērot, ka vienīgais humora veids,ko baudu ir parodija… :o

Oh? Tad jau Gintamu ar skaties?

Nē, neesmu redzējusi. Neesmu par to tik bieži dzirdējusi, lai ievērotu.

Gintama ir labākais no parodijas, kas ir japāņiem :slight_smile: ļoti daudz sēriju tik un parodē pašu (japāņu) tv šovus, kultūru utt. Var izsmieties :wink:

Ja tev patīk parodija, tad Gintama ir viens no must watch. Iesaku arī http://myanimelist.net/anime/31174/Osomatsu-san?q=osomats . Sākās pagājušajā sezonā un ir diezgan smieklīgas parodijas pāris

Anime ljoti laba un ja godigi man loti patika un no sirds izsmejos :slight_smile:

1 Like

Te nesan pamanīju, Gintamai nav savas tēmas foruma. wink, wink

2 Likes

Visi apraksti ir pašrakstīti, autora izvēle. Šķiet, kad Mārtiņš šo rakstīja, vēl pat nebija beidzies seriāls.

[quote=“zanmon, post:2, topic:58”]
es gaidīju tādu apelēšanu pie narcisma…
[/quote]Kyoto Animation aizvien vairāk izceļ fetišus savos seriālos. Viņu jaunākais darbs jau vispār ir pilntiesīgs ecchi.

1 Like

Jep, kad rakstīju bija iznākusi tikai pirmā epizode. Varbūt otrā arī bija, bet vairāk gan nē.

Sanāk tu to pat vēl pirms podkāsta rakstīji.