Akame ga Kill! (アカメが斬る!)

Akame ga Kill!

Seriāla žanri: Action, Adventure, Fantasy
Epizodes: 24
Izlaists: 2014. gada 7 jūlijs - 2014. gada 15. decembris.
Studija: White Fox

Šis apskats nesatur spoilerus.

Japanimācijas sižets:

Šajā japanimācijā tiek pastāstīts par Revolucionārās Armijas slepkavu grupu Night Raid, šis grupējums šajā laika periodā sastāv no 7 cilvēkiem ar nelielām izmaiņām dažos laika momentos. Viņu galvenais mērķis ir apturēt Impērijas šībrīža korumpēto premjerministru, kura mantrausība un varaskāre ir novedusi Impēriju līdz nabadzībai, nesaskaņām un iznīcībai.

Šī slepkavu grupējuma jaunākais biedrs ir Tatsumi, naivs zēns no nomaļa ciema, kurš devās ceļojumā, lai palīdzētu savam nabadzības pakļautajam ciemam. Stāsts seko līdzi tam, kā viņš cīnās pret Impēriju un sastopas ar spēcīgiem ieročiem, pretinieku slepkavām, kā arī morāles šķēršļiem.

Sižets: 4/10
Diemžēl, ar visu to, ka šīs japanimācijas sākumā varēja likties, ka sižets tiešām būs lielisks un aizraujošs, tā nu galīgi nebija taisnība. Veidotāji ir paņēmuši un izveidojuši kaut ko svaigu, bet tomēr nošāvuši greizi izpildījumā. Šī japanimācija kļūst diezgan paredzama pēc pirmā svarīgā notikuma, kas liek liecināt par to, ka līdz galam nebija izplānojuši kā saglabāt skatītājos spriedzi. Kā arī stāsta beigas tiek sasteigtas tik ļoti, ka ar tādu ātrumu šī varēja būt japanimācija ar 12 epizodēm.

Personāži: 3/10
Šajā ziņā šī japanimācija tiešām ļoti izgāzās. Personāži ir maksimāli klišejiski gandrīz bez nekādas izaugsmes, kā arī personāžu fona stāsti ir samērā slikti izveidoti. Daži personāži pat ir izveidoti tādi, lai maksimāli kaitinātu skatītājus ar savu absurdumu. Protams, arī personāžu savstarpējās attiecības nedrīkst aizmirst. Galveno varoņu morāles normas atļauj tiem būt draudzīgiem ar saviem ienaidniekiem. Vienīgais, kas personāžu ziņā man pašam patika ir tas, ka abās pusēs bija viens līdzīgs personāžs, kas dažādu apsvērumu dēļ nokļuva otrā pusē.

Animācija: 5/10
Šeit nav ko daudz piebilst. Animācija bija patīkama, atbilda noskaņojumam, nedaudz tumšākas krāsas, bet nekas īsti neizcēlās. Cīņās tika paslinkots ar detaļām, bet nekas pārlieku kaitinošs.

Mūzika: 7/10
Mūzika šajā japanimācijā man tiešām patika, it īpaši Openingi. Endingus arī bija patīkami vismaz reizi noklausīties. Arī pašas japanimācijas laikā OST bija diezgan atbilstoši notikumiem un radīja patīkamu skatīšanās atmosfēru.

Gala rezultāts: 4/10
Manuprāt, ļoti neizdevies darbs, kura vienīgais glābiņš bija tas, ka uzzīmēts kaut cik kvalitatīvi un mūzika ir diezgan laba. Nevienam nevaru ieteikt šo japanimāciju skatīties pats tad, ja jūs to izaicina izdarīt vai arī saka “nu nav taču tik slikti”. Ja nu kāds tomēr vēlas uzzināt par šī stāsta notikumiem, tomēr būtu labāk izlasīt šīs japanimācijas komiksu, kurai nosaukums ir tieši tāds pats, bet izpildījums ir krietni labāks un nekas nav sasteigts.

5 Likes

Pateicoties aprakstam visticamāk nekad nenoskatīšos :smiley:

Man likās pieņemams tas darbs :neutral_face:

1 Like

Es cenšos sevi piespiest pabeigt, jo biju jau ticis līdz kādai 10 ep, bet nu kkas tāds nebija redzēts kopš Mirai Nikki laikiem. Liels hype un popularity, bet pats šovs mediocre at best. Šovs bija ļoti edgy, varoņu motivācijas un moralitātes absurdas un nemaz nerunāsim par galveno varoni, kurš nu pilnīgi izskatās pēc generic galvenā varoņa. Bet nu visā visumā var noskatīties, ja nekas viduvējs vairs nav palicis, jo lielākā daļa, kas pēdējās sezonās ir iznācis, nav nekas labāks anyway.

Man visvairāk nepatika humora daudzums. Balanss starp nopietnumu un dumju humoru bija galīgi šķērsām. Man patika daži momenti, bet kopējo ainu sabojāja muļķīgais un bezjēdzīgais humors

Neizlasīju visu recenziju, bet ātrumā pārskatot atīmes pilnīgi jāpiekrīt.

it was good… was to a certain moment :confused:

You mean only first episode :smiley:

1 Like