Aizdomīgi Amazon pārdevēji

Tas laiks tuvojas, jāsāk domāt par tuvāko apdāvināšanu. Un kas labāk pasaka “es nesaprotu, taču atbalstu tavus hobijus, you piece of shit stoner” kā ekstravaganta dūmu pūšanas ierīce.

stundenglass-gravity-bong-BLACK-2-600x500

Karoč es meklēju gravity bongu. Stundenglass orģinālajam brīnumam ir arī ekstravaganta cena, taču šodien atradu budžeta knock off variantu:
https://amzn.eu/d/2mvQedq

Bet āķis ka vienīgie divi listingi ir no jaunuzceptiem pārdevējiem, atsauksmju pagaidām nav. Ko domājiet foruma viedie prāti, ir vērts prikola pēc mēģināt amazona versiju pirkt? Un varbūt kāds ir dabūjis og lietu izmēģināt?

Es neriskētu ar 0 reviews svaigiem pārdevējiem. Gana daudz scamu starp produktiem, kam ir pat simtiem+ pozitīvu novērtējumu. Bet tas viss relatīvi, ja vari atļauties tādu summu nomest testa pēc, kādēļ nē.

2 Likes

Es arī neriskētu!

1 Like

Yeah, nekur nav steiga, pagaidīt kādu review, ja produkts tiešām ir labs, kāds review/video uzpoposies ātri.

1 Like

Yeah well, no tāda pārdevēja neriskētu pirkt neko dārgāku par 20 eiro.
image

Baigi atkarīgs no tā cik laba ir Amazon klientu aizsardzības programma un man nav ne jausmas cik laba tā ir. Pat ja laba, tu tā pat būsi iesaldējusi to naudu uz kādu laiku.

Kā alternatīva, pērc pa tiešo no Ķīnas tirgotājiem https://www.aliexpress.com/w/wholesale-Gravity-Hookah.html?g=y&SearchText=Gravity+Hookah Pēc tā Amazon sludinājuma piegādes termiņa, tā pat baigi ož, ka to izsūtīs pa taisno no Ķīnas.

Ja pilnīgi godīgi, visdrīzāk jau ir drusku pa vēlu priekš Ziemassvētku dāvanu sūtīšanas no tālām zemēm. Piegāde EU robežās vēl varētu paspēt, ja tu pasūti tagad, bet no Ķīnas liela iespēja nepaspēt.

Nejauši manīju, ka veikals uz Dzirnavu un Barona ielu krustojuma sprāgst nost un sola aizvēršanas atlaides. Varbūt tur ir kaut kas prikolīgs ar atlaidi, kas pilnīgi noteikti ir paredzēts tabakas pīpēšanai. :D Rasta Corner - Rasta Shop Riga | Riga

Nemaz neiedomājos ka aļikā tādas lietas var atrast, bet laikam tiešām tur dzīvu nedzīvu iespējams nopirkt. Mazliet pascrollojot piedāvā arī “spice grinderus” :smile: Katrā ziņā šis variants liekas mazāk aizdomīgs.

Nebūs nekas diži traks ja nokavēs to 21. datumu ko sola. Rezerves dāvana jau ir pie rokas
Think About It GIF by Identity

1 Like

Un ja atnāks arī šitā tad dāvināsi divas?

Jeb rezerves dāvana turpinās būt rezerves dāvana arī nākamajos svētkos

Būs divas, rezerves dāvana ir džemperis kam man vēl rokas jāuzada līdz Ziemassvētkiem. Tagad būs motivācija :)