AHTUNG - STALKER 2 būšot!

Tātad, rakņājoties pa datora sen neredzētām un aizmirstām dzīlēm, uzdūros kādam rakstam, kuru savulaik sagatavoju vienam portālam. Raksts tā arī netika nopublicēts un te nodomāju - jāparāda tak, lai 30 minūšu sēdēšana nebūtu pa velti.

STALKER 2 atrodas aktīvās izstrādes procesā?

Viens no inXile Entertainment darbiniekiem, Aijons Mūrs, būdams uzaicināts uz Bethesda studiju, esot ticis iepazīstināts ar spēli vārdā Stalker: Future X. Spēles darbība norisinoties kādas Krievijas pilsētas apkārtnē.

Spēle esot pirmās personas, piedzīvojumu spēle ar atvērto pasauli. Drosmīgajam darbiniekam, tāpat izdevās nofotografēt vienu no koncepta zīmējumiem (augšējā bilde), būdams kādā no apsriedes prezentācijām, vēlāk to paziņojot Twitter.

Nedaudz vēlāk savā blogā viņš paziņoja, ka jaunā Stalkera vadošais dizaineris ir Leonards Bojarskijs, kurš savulaik izstrādāja dizainu priekš pirmā Fallout - un pirms aiziešanas no Interplay, radīja vairākums tēlu, vietu, uzdevumus, spēles elementus priekš Fallout 2.

Tāpat esot pavīdējis GSC Game World nosaukums, kas pirms tam bijusi STALKER zīmola māte un tēvs, savukārt 2012. g. aprīlī paklīda runas, ka Bethesda Softworks esot pārpirkusi marku, taču gada beigās kompānija bitComposer officiāli itkā paziņoja, ka esot iegādājušies STALKER zīmolu. Lai gan tai pašā dienā, GSC Game World officiālajā mājaslapā parādījās paziņojums, ka STALKER zīmols joprojām piederot viņiem.

Protams kur kāda saikne tagad rodama ir grūti saprast, taču zināms viens - šodien 1. aprīlis.

Sen jau teica, ka nebūšot. Pirāti nogalināju Stalkeri. :frowning:
Viss, ko var piedāvāt. :confused:
http://www.stalker.so

Kāda svaiguma vispār ir šīs ziņas? 2012. gada? Gadu gadiem neesmu dzirdējis šo pieminam.

Slikts attaisnojums, visi tādi dati lielākā vai mazākā mērā ir aiz ausīm pievilkti. Drīzāk pati studija nolaida visu pa burbuli.

Tie bija laiki, kad spēles pārdeva diskos. Un ja spēle bija orienteta uz Krievijas reģionu, tad viņa viennozimīgi būs visos torrentos :smiley:

Par to, ka šie grib taisīt jaunu Stalkeri sen bija zināms, bet vispirms viņi gribēja ko citu uztaisīt un izstrādes stadījā ir jauna Cossacks spēle un tad ja būs budžets viņi cīnīsies tālāk ar jaunu dziņa izveidi priekš stalkera.

Jaunie Kazaki pēc idejas ir vecie - šas tas pārstrādāts, grafika tiks pievilkta un tamlīdzīgi.

Šodien paziņoja officiāli ka STALKER 2 iznāks 2021 gadā man poher, ka tik ilgi jāgaida galvenais, ka viņš BŪS!

1 Like

Nekad neesmu spēlējis stalker, lai gan gribējies… taču kā pa manam taisīt turpinājumu kā tādu… tas mazliet nepareizi - ūdeņi jau sen aiztecējuši, kā arī var nostrādāt pīlēna efekts, agrāk bija labāk un citi līdzīgi faktori. Nē protams GSC teicās, ka atkarībā no Kazaku veiksmes būs iespēja tālākā darbība. Gaidīsim un skatīsimies, kas sanāks.

Kā arī pēc noskaņas man šķiet spēle būs krietni savādāka, nekā iepriekšējās…

Labi, ka jau drīz iznāks Metro exodus tas jau arī labi atdot atmosfēru no stalkera, bet ja runāt par stalkera trim daļām tad, godīgi sakot pirmā patika, otro nemaz nebiju spēļējis :blush: un trešais visslabākais.

Cik zinu, tad vairums slave tie;si Černobilas ēnu neskatoties uz kļūdām un citām anomālijām.

Es vairāk esmu saskāries ar “Pripjatas sauciena” slavēšanu. “Černobiļas ēnas” sakrā, pat ja neskatās uz kļūdām, spēlē tika solīts stipri vairāk iespēju nekā beigās tika piedāvāts.

Bija izlaiduši kkādius 2 vai 3 gadus atpakaļ moderi tipa pabeigušī līdz galam to stalker lost alpha tas, kādam bija jābūt pirmajam stalkeram es viņu biju notestējis ar visiem bugiem un nedarabotkām un teikšu tā ja būtu toreiz izlaiduši tad spēle būtu 10/10, bet izlaida viņi viņu apgraizītu.

Joprojām parādās modi spēlei. Regulāri globālie. Tomēr to otro daļu taisa kkadi citi cilveki. Pirmssakuma veči sabruka dēļ piratiem. ))