AFC Grupas sasatikšanās #1

Hey Hey AFC Grupa!
Šeit runā jūsu atļaušos izcelties @Polar_Hoootsu. ^^
Tad nu tā, ir jauns gads un jauna dzīve mīlīši!
Zinu katram ir darbi un lietas ko jādara *Looks @Rain *.
Bet nu gribu jūs aicināt uz satikšanos @UniConCafe kur mēs varētu apspriest tuvojošo pasākumu plānus *Points out “UNICON 2016” *, jo būtu jauki ar jums vienu no dienu kāpt uz skatuves. Bet varbūt mēs kopā varam palīdzēt ar idejām kādam SOLO cilvēkam, jo visi esam no lielās @AFC_Grupa ģimenes un palīdzam viens otram ar tērpiem. ^^

Tad nu tā, kādi datumi un laiki jums varētu būt padomā? Es esmu iztēlojies to kādu no īpašā trio a.k.a. Piektdiena/Sestdiena/Svētdiena Laiks sākot no 14:00 jo tad arī UniconCafe veras vāļā >< Bet būtu forši jo ātrāk, jo labāk. datumi? Hmm 22-24? Ļaušu jums to apsmadzeņot, varam arī to darīt nedēļu vēlāk.

Lūdzu dalieties ar informāciju ko jūs par šo visu vēlaties teikt!

Last but not least Man ir nežēlīgi liels prieks, ka varu šeit ko tādu rakstīt, jo mums tiesām ir jauki un superīgi cilvēki kosplejeru grupā @AFC_Grupa!

Noteikti ar prieku varam piedalīties. :slight_smile: Galvenais ir, ka laicīgi visu pasaki. ^.^ kā jau dižais līderis hoots teica Unicons nu nav tik tālu. Es būšu, tas kaitinošais cilvēks, kuram laika maz, jo pats cenšos vadīt vien citu grupu. So visu gribēšu saplānot laicīgi.
Man pašam personīgi der visas dienas, ja tikai laicīgi pabrīdina. Tikai 22. kas ir piektdiena, esmu pieejams tikai no 18.00, jo man ir autoskola. :smiley:
Liels prieks, ka man nav jārganizē viss šis, un ar prieku esmu gatavs sadarboties ar jums visiem.

nu tad beidzot :smiley: gribējās jau tev sākt bakstīt kad tad visi saskriesimies bez izskatas ,ka nebūs vajadzība XD man nu katrā ziņā ir izdevīgi sestdiena/svētdiena ,jo man ir darbs piektdien nu galigi nekadigi nevaretu tikt tad…
šajā ziņā domāju ,ka katrs varētu jau tā kā nākt ar savām idejām ,lai varam tā kārtīgi izrunāt vai vēlamies kāpt kopā visi jeb sadalītīes kaut kādās mazākās grupās …

OK, so 2 cilvēki piekdienu izceļ ar sarkanu, tad mēs vairāk varētu tēmēt tos 23 un 24 datumus…

jap @an1m8edirl ari sacija ka vinai izdevigakais datums ir 23 :slight_smile:

Nu jau trīs cilvēciņi! Kā pārējie skatās uz šo datumu? ^^

Ja ar vārdu “satikšanas” jūs domājat pielieties, tad I’m in. :smiley:

Nē, neviens tur nepieliesies. Tas nebūs tāda veida pasākums.

2 Likes

Neizmanto ļaunprātīgi savas administrātora privilēģijas, lai AFC grupa darbojas skaidrā prātā un tīrā sirdsapziņā. :smiley: Es gribu redzēt tos kosplejus.

3 Likes

Okay. :frowning:

Yahoo! Būs prieks satikties, ciešāk iepazīties un patērgāt par cosplay, jo tas ir vislabākais sarunu temats!
Domādams, man brīva ir gan sestdiena, gan svētdiena, gan arī piektdiena. :3:

1 Like

Skaidrs ar jums, 5 no mums būtu gatavi tikties sestdienā 23. datumā plkst 14:00?
Par pārējiem vēļ īsti nezinu, bet izmaniņas ļauju apspriest nedēļu pirms 23, tas ir līdz rītdienas 24:00 ';D
Tad ja kas steidzīgs ļāuju atcelt nākšanu personīgi man paziņojot PM, vismaz 3 dienas iepriekš! ^^

1 Like

ok laiks derēs :smiley:

Tagad zemāk man atbildot rakstiet vārdus, kas ieradīsies! ^^

@ligalv96 un @an1m8edirl ieradīsies

@Mio-tan būs :wink:

Iztēlosimies, ka neko neredzējām ';D
Man vienkārši paziņām ir slikts humora izjūtis! ><
Kā es viņus brīžiem mīlu! ^^

Un vēl kas, vai jūs brauksiet mājās 18:00?
Jo uz to laiku es itkā esmu autubusā Rīga-Liepāja.
Tā kā Mītiņš varētu ilgt man līdz 17:30 sliktākā gadījumā braukšu ar nākamo ^^

nu skaidrs :smiley:
pazīstama situācija XD

nu tas jau tiešām atkarīgs cikos beigsies mitins…tads vismaz pagaidam ir plans
bet principa ja varam braukt tajos pasos 18:00 :smile:

1 Like

Varbut klusinam piekapsu ;D :kissing_heart:

@Vikonija un @Kitsune būs