According to your zodiac, jeb atbilstoši tavam horoskopam

ir tādi, kas tic horoskopiem, ir tādi kas netic, bet vairāk vai mazāk mēs visi zinām, kas ir horoskops un ko tas dara ;D
atradu šādas tādas bildes “according to your zodiac sign”, ķip kāds kurš ir vai kas kuram patīk, atbilsoši katra horoskopam ;D
[ ! ] disclaimer šis raksts nav jāuztver nopietni, tas ir domāts for entertainment purposes only.

  1. Auglis, atbilstoši tavai zodiaka zīmei.

  2. Desertiņš, atbilstoši tavai zodiaka zīmei ;D

  3. Smalkmaizīte, atbilstoši tavai zodiaka zīmei.

  4. Brokastiņas, atbilstoši tavai zodiaka zīmei.
    f53c8a4a936494283fac1989311b3845

  5. Skaistumprodukti, atbilstoši tavai zodiaka zīmei.

  6. Mazie prieciņi, atbilstoši tavai zodiaka zīmei.

  7. Kā uzvedas katra zodiaka zīme Melnās Piektdienas laikā ;D
    bfbd9b5bc72017b0dfdeb4f2b7bcfd1c

  8. Ērtākais drēbjgabals, atbilstoši tavai zodiaka zīmei.

  9. Dabai draudzīgās darbības, atbilstoši tavai zodiaka zīmei.

  10. Kūciņa, atbilstoši tavai zodiaka zīmei.

Tātad es esmu skorpions:

  1. zemene
  2. tiramisu
  3. čoko kruasāns ;DD
  4. tostermaize
  5. lūpukrāsa
  6. yes, man ir dažas melnas kurpes, nu labi, gandrīz visas ir melnas ;D
  7. ;DD smieklīgi tho
  8. īstenībā tuvu patiesībai
  9. yaass, komposts!
  10. red velvet nemaz neesmu ēdusi ;D

have fun, y’all un kā jau teicu, šis nav jāuztver nopietni, it is for fun and fun only. ;D

6 Likes

Dvīnis.

  1. Granātābols - well they are tasty. Laigan vīnogu sula is the best tho.
  2. Fruit Tart - other ones are better.
  3. Cinnamon Roll - not bad, but again, some other ones look better.
  4. Cereal - really? naaah.
  5. Pimple Patches - i don’t do all this stuff, bet pat kā čalim šis iespējams būtu noderējis.
  6. Always picking up the tab a the bar - nope. Man vēl aizvien viens otrs aliņš stāv pieliekamajā jau kādu mēnesi vai divus ;d
  7. Spends all night at Sephora - no i don’t, i ain’t a chick.
  8. Flannel PJ pants - pēdējo reiz kad vilku pidžamu tas bija bērnudārza laikā. Bet varbūt arī ar tādām biksēm būtu ērti mājās tupēt, jo nu mājās nēsāju sweatpants.
  9. Offset your carbon footprint - what? i need to fight the climat change?
  10. Funfetti - no thank you. Cerams ka Vēzis (Edit: Skorpions nevis Vēzis) padalīsies ar Sarkanā Velveta kūku.
2 Likes

loool, Sephora tā kā Latvijā drogas vai douglas, i think ;D
also velveta kūka ir skorpioniem, vežiem burkānu kūka, kas starp citu dikti garšīga.

1 Like

Zivis :grin:

Tātad:

  1. Arbūzs (garšīgi, arbūzi man patīk)
  2. Choco-Zemesriekstu sviesta kūka (ēdis neesmu, bet man visi saldumi garšo)
  3. Cheese Danish
  4. Kanēļa rullīši (brokastīs gan tikai dzeru kafiju :sweat_smile: )
  5. Highlighter (kosmētiku gan nelietoju, bet ok :smiley: )
  6. Pasūtīt ēdienu (ou jā)
  7. Aizmiegu mēbeļu veikalā (lai arī cik ļoti man patīk gulēt, to labāk daru mājās :sweat_smile: )
  8. Šalle (tādas nenēsāju)
  9. Taupīgi lietoju elektrību ( :+1: )
  10. Un vēlreiz Choco-Zemesriekstu sviesta kūka (būs laikam jānopērk)
3 Likes

Svari :libra:

  1. Kivi - ēdams, bet retu ēdu to.
  2. Krēms Brulē - vienreiz esmu ēdusi un man garšoja :D tik apēst nevarēju līdz galam.
  3. Cannoli - Es nezinu kas tas ir :D
  4. Vafeles - Man negaršo tās brokastu vafeles, bet ja tā būtu vienīgā lieta kas būtu mājās tad apēstu.
  5. Foundation - Kosmētiku nelietoju tāpēc small brain on this one :D
  6. Avokado sviestmaize - Negaršo avakado, atkarībā no vafelēm es gan nomirtu no bada ja man būtu tikai avokado jāēd :D (vismaz maizīte klāt)
  7. Boycotts melno piektdienu - Jup, neredzu kas tur tāds ir, man tā ir parasta diena.
  8. Onesie - lel nevaru neko par šo teikt jo neesmu tādu nēsājusi.
  9. Pirkt pārstrādātas lietas - ideja vilina, bet man šķiet ka neesmu neko tādu pirkusi :D
  10. Fruitcake - Nu fuiiiiiii… kāpēc vērsis dabūja šokolādes torti >;(

Šitais ir diezgan interesants tikai apnicīgi katrā attēlā meklēt kur šoreiz ir nolikta katra zodiaka zīme :D

3 Likes

#DvīņiGang

1 Like

#DvīņiGang_2

1 Like

Tātad, kas Ūdensvīriem, vīriešu kārtas pārstāvim, patīk un garšo, un dievina, dara:

  1. Ābols - nekas nav pretī, bet nepatīk skaņa, kad tos mizo. (jā tur ir skaņa un ejiet bekot)
  2. Ice Cream Sundae - atzīšos, patīk dažādas izvirtības saistībā ar saldējumu.
  3. Apple Fritters - nezinu, kas tie tādi, bet pieņemu, ka saistība ar ceptiem āboliem - garšo , dievinu.
  4. Veggie Omelette - omleti dievinu. Sīpolu lokus pieberu reizēm. Bet veģetāriešu virtuvi neatbalstu. Bet neesmu pret.
  5. Face Mask - vienu laiku aktīvi lietoju sejas krēmu. Pārstāju. Izbeidzās un slinkums pirkt(meklēt).
  6. Never taking public tranp. - ja iepsēja tiešām izvairos. Uz darbu vai ikdienā ar velo - jautrāk un interesantāk.
  7. Volunteering instead - nekad neesmu bijis. Ir bijušas domas. Bet ātri atkrīt.
  8. Earmuffs - vienmēr esmu uzskatījis par gandrīz bezjēdzīgu un lieku. Nav mums tik lieli sali.
  9. Shop-with re-useble tote bag - tīkla soma nav, bet atkārtojamos auduma un cita tipa somas izmantoju, tos pašus maisiņus nereti mazgāju uz izmantoju. Jep. Mazgāju maisiņus - samierinies cilvēk.
  10. Pineapple upside-down cake - neesmu ēdis. Tagad laikam būs japamēģina. Bet kūkas garšo.
3 Likes

#ŪdensvīruGang :sunglasses:

1 Like
  1. Mellenes, jup dievinu.
  2. Kafija for life.
  3. Cimdiņi, tur kārtīga lovīte.
  4. Ekosistēma un daba, jā, ne tikai talkās esmu gājis, bet pat ziedojis sen atpakaļ…
    Pārējais gan ne tik ļoti…

Kopumā jautri, biju piemirsis, ka par dabu domāju, vajadzētu intensīvāk atsākt…

2 Likes

#fish_gang

1 Like

Ayyy more Pisces :grin:

1 Like