A way out ⛓

A Way Out ir 3D, co-op, piedzīvojuma tipa spēle

Spēles apraksts: Tu spēlē sava izvēlētajā cietumnieka lomā, un kopā ar otru cietumnieku izlaužaties ārā no cietuma.

Es spēlēju kā Vincents kamēr brālis kā Leo, un izrādījās ka abi izvēlējamies ciemtumniekus kuru personības vairāk atbilst pašiem :D Spēles beigās pat iejutāmies savās tēlu lomās haha :D

Mans šīs spēles lielākais sasniegums bija uzvarēt 1 connect4 mačā no 4 :D haha :D Vienīgā mini spēle kur brālis nešmaucās >:(
Bet mini spēļu netrūka šajā spēlē :smiley:

Kā arī pati spēlē ne mirkli nejutās garlaicīga un vienmuļa, vienmēr bija kaut kas jauns, stāsta un spēlēšanas ziņā. Domāju ka visa spēle būs cietuma bēgšana ārā bet sajūtas bija tādas ka cietuma daļa bija ievads visai spēlei.

Par spēles beigām:

Spēles sākumā es paredzēju ka kaut kas tāds būs, bet spēlējot spēli sadraudzējoties ar brāli un viņa personāžu Leo, viss kaut kā aizmirsās, un beigu atklājums abiem šķita personisks. Mani pat brālis sāka saukt par policijas žurku, un spēles beigās ieroči izšāva Leo nevis Vincents. . . Nu bruh… es zinu ka sākumā piedāvāju sevi uzpurēt bet kad sarunājām ka abi cīnīsimies godīgi līdz beigām, kaut kā iesāpējās sirsniņa,man reāli pietrūka 1 pogas spiediens Q.Q haha, jo es uzskatu ka bija jāmirst Leo ;(

5 Likes

Par beigām:

Sākot spēlēt ar draugu, es jau zināju, kas beigās gaidīs. :D Gameplay bija interesants, tikai žēl, ka mans draugs ir labāks šāvējs un beigās mani novaļīja. :D
Also, Leo bija jādzīvo. :/

Jā spēle ļoti ieiteresēja savulaik ar savu ideju un stilu, atmosfēru, bet neesmu co-op lielais cienītājs, tā nu gāja secem viņa man…