91 Days

#91 Days

http://www.anime-planet.com/anime/91-days

3 Likes

91 Days pēc pirmās epizodes liekās interesants. Man patīk dizains, kas mazliet ieturēts vecās noskaņās, pagaidām neizskatās pēc nekāda nenopietnā seriāla. Me like.

1 Like

Nedaudz uzvilka uz Gangstas nots dēļ mafijas kariem, bet šis ir savādāks…standarta atriebība un mafiju izrēķināšanās…neko pielikt neko atņemt tik jāskatās :smiley:

Man vienīgajai traucē animes OP? Visu laiku atgādina par kādu citu animi, lkm Tokyo Ghoul bija ļoti līdzīga dziesma, ne? Nu baigi tas traucē, rada citu atmosfēru manā galva to asociāciju dēļ @_@

un… esmu pārsteigta, ka esmu jau noskatījusies 4 ep, man šķita, ka man besīs mafijas dēļ, un īstenībā mulstu no tā sižeta…šķiet, ka stiepj, bet nu nosaukums pats saka “91 diena” :neutral_face: so… iespējams ir interesants stāsts…iespējams…

Man OP drīzāk atgādina Zankyou no Terror OP dziesmu, pat vienā brīdī domāju, ka izpildītājs viens un tas pats. Mafijai nav ne vainas un atriebībai. Galvenais, ka labi parādā. Pašlaik ir skatāms.

viss. /zanmon ieiet MAL/
91 days op: "“Signal” by TK from Ling Tosite Sigure"
Tokyo Ghoul op: "“unravel” by TK from Ling Tosite Sigure (eps 2-11)"
jup, tas pats autors, bet, tik tiešām, tā nav tā pati dziesma.
Tavai minētajai, ja pareizi atradu - “Trigger” by Yuuki Ozaki (from Galileo Galilei), nav tas ~screamo(vai čukstēšana?) kas ir tām divām.

es nelieku augstas cerības uz šo stāstu, bet, jā, skatīties jau var :smiley:

Tiko pačekoju youtuba abus un salīdzināju…nezinu no kuras d*** es domāju, ka viņas ir lidzīgas :smiley: :smiley:

1 Like

91 days is a fantastic anime so far!(Im 4 episodes in)
The atmosphere is Great . Not only is the surrounding City good But also the characters Clothes ,the country side, Professions.

I love the fact that they make alcohol. Especially the scene where Collect admitted he brews his drinks in his apartments tub.
They display and sell them in jars. Which seams odd but on the contrair it makes sense! Colteo isn’t rich , Now he’s not fully poor. He is avarage.Even the rich mafia people accept booze this way. Because at the time it was normal.
Padomājiet kā musdienās būtu ja jums atnestu Alkaholu burcinā un vel pateiktu ka vanā taisīts : D(But i wouldn’t know I don’t drink : D)

This positivists fully comes from the first 2 eps . The third and fourth on had me a bit worried that they will stretch it out with the whole : oh there’s another person who I have to kill now.

The characters seem good. Not a huge fan of Fango with his whole - look how mad I am, I am made as fanservice. But I guess I can’t rly say that no one could be like that , so its fine , I guess someone need to keep things moving or stir them up.

In short - Hai this Anime is prty cool : D

1 Like

Par alkoholu burciņās, Rīgā ir viens bārs kur tikai burciņās viņu pasniedz (Tims Mints, ja kādam interesē) :grin:. Arī esmu pārliecināta, ka kandžu pāris vietās (dziļi latgalē) taisa vannā :grin:
Ps, kāpēc raksti angliski? :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Like

Vieglāk. Angliski ir vieglāk pateikt savu domu. Latviski kaut kā slikti strukturēti teikumi un beigās nevar saprast ko meiģinu pateikt.
Now id hate to be extremely hip (as the kids say : D) but its just easier in general for me to both talk and write in English .

1 Like

Ok, got it :smile:. Ir lietas, kuras arī man vieglāk pateikt, paskaidrot angliski.

Neslikti, neslikti. Ik pa laikam kāds mafijas stāstiņš ir tieši reizē. Noteikti turpināšu skatīties.

Tā kā šis ie vienīgais darbs, ko no šīs sezonas skatos, šis ir mans favorīts. :lol: