31.10.2016 Helovīnu party UniCon kafeinīcā

Hey hey hey!

Drīz helovīni!
Labākā iespēja noorganizēt mītapiņu par godu garu svētkiem ir iegriezties @UniConCafe. Tur solās notiks party, so ģerbjamies tērpos un gatavojamies piesaukt pīku dāmu. ;)

Datums 31.10.2016
Laiks 18:00

Fb. link uz pasākumu:
https://www.facebook.com/events/1113193408802270/

4 Likes

Nozīmītes būs līdzi. :wink:

Negarantēju, ka būšu, bet es centīšos tikt… :smiley_cat:

Ļoti slikti izvēlēta diena pasākumam, manuprāt.

3 Likes

ye…

Es minu, ka viņi vnk vēlējās svinēt īstajā dienā, kas nav slikti, bet stulbi ka tā iekrīt darba dienā… it īpaši… pirmdienā.

Man ir jāapmeklē viena nodarbība. Faktiski, ja es ietu tad es tieku tikai no ~20.30, kas ir salīdzinoši vēlu. Tāpēc man ir dilemma, vai ir jēga doties, jo sajūta ka es atnākšu kad visi domās iet prom. :sweat_smile:

I guess es skatīšos pēc situācijas.

1 Like

Es iešu, tāpēc ceru, ka es nebūšu viena pati TT

Noteikti iegriezīšos.

@Skyren ap cikiem līdz cikiem tu būsi?.. :'D

@anon81076694, būsi?

Cafē būšu, neuztraucies šodien tiksimies

2 Likes

Idk, ja godīgi ^^" Skatoties cikos @NeptuneFox gribēja aizvilkties, bet gan jau ka septiņiem kādiem. Ja nebūs garlaicīgi, tad es būšu līdz desmitiem ^^ Man botānika jāmācās ^^ Btw, man probably tomēr būs parūka ar cepuri, bet nu gan jau ka mani pamanīt varēs ^^"

Edit:
Es pie TARDIS pagaidām ^^

Biku pasēdējam. Bij jatri. Lkm papļāpaju ar kādu jauno (a varbūt jau ne jauno :smiley: ) no forumā. Īste nezinu kuru no Jūms.

i’m sorry. Man tomēr nesanāca atnākt. :crying_cat_face:
es tik ļoti gribēju aiziet! ;n;

Mirāž, a mēs visi jauni un smuki ^___^ Dažreiz adekvāti x’D [quote=“kikimuffs, post:14, topic:2455”]
i’m sorry. Man tomēr nesanāca atnākt. :crying_cat_face:
es tik ļoti gribēju aiziet! ;n;
[/quote]
Nekas, viss vēl priekšā ^^ Tu jau nezaudēji daudz, mums jau īpaši ilgi nebija ^^ Bet končas gan bija ^^ Un šotiņš ^^" Un stienis x’D

wat… :smile:
explain me…? xDD

kopumā bija daudz cilvēki?

karoga, laikaim… :D

es vnk bik nesekoju foruma jauninajumiem pēdēja laikā, kopš sākās otrais kurss. :D

1 Like

Paldies manai draudzenei Lisai par šo bildi, kur redzama šī vakara stieņa raušanas četrotne - viņa, es, @Skyren un @Menestrels ^_^ pēc tam noķērām arī @anon81076694, kā arī @m1raz un @FlowerChild.

2 Likes

Pateikšu tikai vienu… Jungle Speed :smiley:

1 Like

Vismaz viena bilde, kur mana seja redzama x’D Mums nesanāk bildēt x’D