#27 d6.lv podkāsts - Top Anime 2019

Originally published at: https://d6.lv/t/27-d6-lv-podkasts-top-anime-2019/1587

Šoreiz ar diviem jauniem biedriem pieminam mūsuprāt labākos 2019. gada anime seriālus un filmas. Gads bija garš un podkāsts arī iznāca garāks nekā parasti. Vairāk izvēles iespējas kur klausīties podkāstu (kā Spotify, Google Podcasts) atradīsi: https://anchor.fm/d6lv Saturs: 00:00 – ievads, sasveicināšanās 00:45 – Tate no Yuusha no Nariagari / The Rising of the Shield Hero…

3 Likes

Actually searched out every minute xd GJ.
Jā vienmēr ierēcu par savu balsi no malas xD Holy.

Kā šeit patīt uz priekšu? :D

1 Like

Opā, nebiju pamanījis, ka tas iegultais atskaņotājs ir tik draņķīgs. Es uzliku tam noklusējuma izmērus, tagad var mainīt laiku, taču nevar redzēt precīzi kurā vietā esi…

Labāk mēģināt piekļūt podkāstam pa tiešo: #27 d6.lv podkāsts - Top Anime 2019 by animeforums.lv podkāsti


Vizuāli īstenībā varēja gana ātri pateikt, kur sākas jauna tēma. Kad sākās jauna tēma, kāds no mums iegrima ilgā monologā, tas ir gana labi redzams waveform. Skatoties uz to, es klausījos tikai tās vietas kur man šķita, ka sākas jauna daļa.

1 Like

Šis ir kautkas kruts.
Es vnk uzlieku backgroundā un klausos :)

Tikai žēl ,kad nav video formātā! Būtu nereāli kruti ,ja vienā izstabā jūs sēdētu un diskutētu :)

Šobrīd uzsvars ir tikt labi galā tikai ar audio. Video būtu papildus solis, kas visu vairāk sarežģītu un to tā pat neskatītos visi.

2 Likes

Beastars tiešām ir fantastiska anime! Noskatījos ar gandarījumu. Patiesi orģināls garadabs.

1 Like

Noklausījos! :relaxed:
Bija riktīgi nice un interesanti klausīties.
Arī ļoti forši, ka tagad ir pieejams viss spotify.

3 Likes

Is it really?
Es nekad neesmu saņēmies skatīties animes kuras kaut cik ir būvētas uz 3D animācijām…
Manga tho… Oufffff papucīt! ';D
Cik ieskatīju YT ar ko beidzas anime… BOI! The content!
For a sec there wanted even to do a furry cosplay of Legosi… ><

Prieks dzirdēt. Cenšos iespēju robežās uzlabot visas podkāsta sastāvdaļas.

Līdz šim visi kas redzējuši atsaucas pozitīvi. Arī podkāstā pieminējām seriālu tikai ar labiem vārdiem. 3D izpildījums ir viens no labākajiem. Kā arī tas gluži nav tīrs 3D seriāls, tajā ir sastopamas daudz 2D scēnas.

1 Like

Kind of gribu apskatīt, bet kind of liekas ka vilšos… ';D
Interesanti, cik daudz no tā gore ir saglabāts…