#26 AF.LV zīmēšanas/photoshop izaicinājuma rezultāti

Divas dienas vēlāk kā solīts, jo es paspēju aizmirst pat to, ko esmu aizmirsusi, beidzot klāt rezultāti. Diemžēl, bet ne par brīnumu, dalībnieku skaits bija mazs - vien divi drosmīgie. Varbūt visi pārāk aizņemti, vai arī tēma pārāk sarežģīta, bet lai vai kā, lūk abi dalībnieki-


Pirmais bija @Salody īpatnējais (ne sliktā nozīmē) un ļoti spīdīgais zīmējums par savienojumu medūza + koks. Visvairāk, protams, mani pārsteidza vērienīgais stāsts par šo brīnumaino radību, gribētu arī uzzināt stāsta beigas :3:


Un otra dalībniece - @xHorrorGirlx ar savu kraukļa + dažādu augu kombināciju. Interesanti , kā spārnos starp spalvām ievijas vārpas un acu vietā aug ķirši (ja pareizi sapratu :sweat_smile:). Vispār kopumā jauks darbiņš, kurš savas silueta formas dēļ varētu tikt izmantots kā ģerbonis uz kāda karoga :3:


Bet uzvarētāja godu šoreiz dodu…
@Salody
Gan zīmējuma krāsas un kopējā noskaņa, gan aizraujošais backstory visprezīcāk atbilda un pat aizgāja vēl tālāk izvirzītajiem izaicinājuma mērķiem. :+1:

1 Like

@xHorrorGirlx no kā ir tie putna spārni ;d? man izskatās ka no kaut kādiem čili pipariem ;d

Man izskatās pēc graudiem un sakaltušām lapām :smiley:

1 Like

Hot wings

2 Likes

hmmm …pirma karta ir pasa putna spalvas otra ir izmantotas si auga lapas-Persian Shield Plant

un tad es izmantoju augu kuram isti nosaukuma nav? ta nu vismaz man mate google stastija :smiley:

4 Likes

Opački karobački… Nu paļdis, nesaprotu kā es tik sīvā konkurencē varēju uzvarēt. :smiley: Labi, ka konkurss nebija par glītrakstīšanu, tad es pat, ja viens pats būtu piedalījies neuzvarētu. Paldies @xHorrorGirlx, ka neatstāji mani vienu šitai konkursā. :wink:

2 Likes

Sure anytime dude :wink: Tema bija interesanta ta ka kapec gan ne :smiley: