#24 AF.LV Zīmēšanas izaicinājums - Raganas

man sanāca kkāda skice, bet ēnošana man vsp neiet, izskatās, ka būs tā kārtīgi jāpastudē. A tu kko šim izaicinājumam uzzīmēji?

mn ir smuka skice ar maziem enojumiem un velejos ar guasam izkrasot esmu iesakusi un ir kautcik ok bet baidos vinu kartigi sacakret jo jasak pamazam piestradat pie smalkajam detalam :sweat_smile:

:smiley: :+1: es domāju mož savu ar kkā pabeigt

:smiley: :smiley: njaa kautka …welp kamer acim tikams tikmer jau labi man vienreiz bija ta ka krasojot guasa kaut ka izpluda nacas man vinu vel photoshopa pielabot pirms liku neta xD lol

xDD

welp fuck me izkatas ka es tomer nebusu spejiga pabeigt savu darbu tadel ieliksu skices versiju piedodiet vnk izskatas ka si ir mana sliktaka nedela saja menesi viss ir vnk bardaka x-0

7 Likes

Nu ko, es arī kaut ko uzskricelēju. Gribētos kaut ko lielāku un pamatīgāku, bet tieši šobrīd rociņas ļoti spītīgi atsakās. Tā nu atstāšu šeit šo šķībo OC.

6 Likes

Pēdējā diena, mana tauta.

1 Like

ieskanēšu šodien :3

Laikam savējo nepabeigšu :neutral_face:
Ielikšu vēlāk tādu, kāds viņš ir.

Ja ljoti paveiksies tad shodien aatri uzziimeeshu vismaz skici xD

Man vēl ir cerība paspēt… tik vajag sākumā atbraukt xD

Tā kā darbus sākšu vērtēt tikai rītdien pēcpusdienā, pieņemšu arī tos darbus, kas tiks iemesti šeit līdz rītdienas pusdienlaikam. Pēc tam gan nē, jo jau vakarā gribu izlikt rezultātus. Redzu, ka dažiem ir skices, varat mierīgi pabeigt :smiley:

1 Like

OK. Es aizmirsu parakstīties un mans skeneris nočakarējās, tāpēc fočēju un ir redzamas random flomāsteru pēdas fonā, kurus nenoņēmu. :D Neesu pati redzējusi šo anime, bet tēls izskatījās cool.

7 Likes

Uploading…

Pamēģini augšupielādēt vēlreiz, kaut kas te neiet.

3 Likes

7 Likes

dunno, kaut kā šovakar nets neklausa

Ja nu kas animei ir diezgan ‘viegls’ sākums, bet kad sākās action, es biju bez vārdiem.

2 Likes

Taa brīdis, kas visiem ir tik awesome darbi…