#21 D6.lv podkāsts - UniCon 2017

Originally published at: https://d6.lv/t/21-d6-lv-podkasts-unicon-2017/509

Šajā sērijā: UniCon 2017 stiprās un vājās puses. Kāds bija cosplay, kas haltūrēja, bet kurš centās. Cik interesanta bija amatniecības zona un kuri no stendiem šogad iespējams bija pēdējo reizi, bet kuri grasās pārņemt UniCon. Kā arī daudzi iespējami atklāti neatklāti jautājumi par UniCon 2017. Podkāstā piedalījās: Menestrels, m1raz, nyanmarou, Kadiljaks

2 Likes

Audio sākas ar troksni. Nedaudz pietrūks struktūras. Labi būtu, ja sākumā iepazīstinātu ar tiem, kas runā.
Var pasmieties par “bomzi anime-san”. :smile:
Visu kaut kā, dēļ saraustītā audio, negribas klausīties.
Piedod, ka kritizēju, bet par salīdzinājumu ņemu citus Youtube podkāstus. Ir uz ko tiekties.
Malači, ka ķeraties ko tādu vispār darīt. :slight_smile:

Iepazīstināšanās bija, tiesa ievads pagarš.

Cik nu labvēlīgi bija interneta dievi un Google pret mums, tik labs audio arī ir. Kopumā man ne pārāk patīk ko Google HangOuts izdarīja ar audio. Caur to vairs neierakstīsim.

Labi, ka vismaz esam salīdzinājuma cienīgi. :grin: Potenciālo uzlabojumu saraksts ir garš. Viss atsitas pie laika patēriņa un pieejamajiem resursiem.

1 Like

Noklausījos visu! :slight_smile:

Žēl dzirdēt par anime-san.
Un bēdīgi par kosplejiem. Viņiem vajadzēja rūpīgāk atlasīt kosplejeru priekšnesumus, lai būtu daudzveidīgāk. Bēdīgi par to kospleju “ārpus tēla” darbībām un shipping, kas neiet kopā. Man liekas, ka tas ir viens no punktiem, ka tēlam ir jāuzvedas kā tēlam, jo savādāk tas ir vienkārši tērpa izrādīšana. Bija cerība, ka varbūt uzlabosies situācija, jau jau pagājušo gad bija šī lieta, bet stulbi dzirdēt, ka nekas nav mainījies.
Man personīgi nav naids uz k-pop deju grupām. Novērtēju laiku kā viņi saoriganizējās utt., bet mani interesē, cik daudzi no tiem tērpiem ir paštaisīti vai pašizdomātas horeogrāfijas?
Labi, ka šoreiz bija ēdiena spoti. Par dārgajiem roltoniem - man patīk vispār tie čipsi kurus viņi tur pārdod. Man liekas jauki un garšīgi. Dažas lietas tur mēdz būt diezgan interesantas.
Youtuberi man nedaudz likās ne pa tēmu (?) bet tā ir diezgan lieliska reklāma. it īpaši viņu auditorijai, jo cik es saprotu tad šie LV youtuberi arī pa laikam mēdz strīmot. Var piesaistīt uz e-sportu vairāk.

Es neticu, ka Animatsuri maksā par AMV konkursiem. Really? idk. Bet būtu ļoti forši, ja kas tāds būtu Uniconā. :sparkles:

@Menestrels Es īsti nesapratu, kas bija par situāciju par 18+ kospleja priekšnesumiem? Jūs kaut ko tādu pieminējāt…

1 Like

Tas diez vai notiks. Šis stils ir dziļi iesēdis komūnā.

Pieņemu, ka horeogrāfija tiek ņemta no reāliem grupu priekšnesumiem. Ja ieviesīsi gana daudz izmaiņas, kļūsi par jaunu oriģinālgrupu. :grin:

Pēc būtības viņi ir daļa no modernās tiešsaistes kultūras. Protams, var sanākt tā, ka viņu tēma ne pārāk atbilsts UniCon kopējai tēmai. Šajā gadījumā šķiet, ka UniCon mēģina aizsist youtuberu nišu, jo pasaulē jau noritējis ne viens vien tīri youtuberu fests.

Runa bija par to, ka UniCon filtrē šādus priekšnesumu. Tu vari laicīgi pieteikties, bet tev tā pat atteiks satura dēļ.

1 Like

Diva nedēļās pirms UC daudz @fb sūdzējas, ka netiek uz skatuvi.
Kad parunājām ar stuff, izrādījās ka liela daļa cilvēku, kas netika uz skatuves bija iesnieguši priekšnesuma pieteikumu, kas satur mature content, kas tiek automātiski anulēts, jo UC ir domāts visiem vecumiem.

1 Like

hm… skaidrs :'D

Darbā noklausījos, jo man nav tāpat nav nekas svarīgāks, ko darīt :sweat_smile:

Pirms tam kļūdas pēc noklausījos podkāstu par 2015. gadu, un, godīgi jāsaka, tas izklausījās kvalitatīvāks. Nezinu, vai kādam bija lētais mikrofons, vai arī netika viss tik ļoti rediģēts, bet reizēm atbalss bija kaitinoša klausīšanās laikā. Kā arī ietiekums pirms iekraksta sākšanas pa plāna punktiem pierakstīt apspriežamās tēmas, lai retāk iestātos neērts klusums. Bet labi, ko es te kritizēju, ja es veidotu podkāstu, puse no tā sastāvētu tikai no “eeeee” un “ummmm” :smile:. Šis gabals bija atsvaidzinoša pārmaiņa no ierastā podkāsta par dīvainiem seksuāla rakstura stāstiem un bērnības traumām :sweat_smile:

Par pašu Unicon pati nevaru neko spriest, šogad nebiju. Bet pēc paklausoties šķiet, ka bija aptuveni tas pats, tikai citās telpās. Vienīgi gribētos redzēt jaunos veikaliņus, laikam būs sev jānopērk kāds krāms par anime tēmu internetā :sweat_smile:

1 Like

Parva no UniCon atzīst, ka k-pop pieaugums ir potenciāla problēma. Ne mums vienīgajiem tā pieaugums iekrita acī.


1 Like

lapa nav atrasta abas saites to parada

Ak tas FaceBook… negrib lai to no ārpuses piemin. Adreses nomainīju, bet nav nekādas garantijas, ka tās atkal netiks nokautas.

ak ne beidzot tiku lidz vinam :smiley: bet nu ja gaidisim un redzesim kadas izmainas tad vini bus veikusi taja lielaja noteikumu gramata
un tikko sapratu ka man jasak jau laicigi pardomat uzstasanas lai kad izlais pieteiksanos varu laicigi to izdarit un tikt rindas sakuma nevis beigas uz gaidisanu :smiley: :smiley:

Šaubos, ka aizliegs. Visdrīzāk priekš tā tiks izveidots atsevišķs aploks.

hmm viena zina it ka aplami jo taja isti nav nekada prieksnesuma veida kategorija tad atkal es redzeju vienu no priekslikumiem ka atlaut kaut kadu noteiktu skaitu piem 10 …nemot vera ka vini visi varetu but deju kategorija pienemt tadu skaitu liktos pa daudz
Veidot atsevisku conu viniem??lol NowAsia viens ieminejas…idejas jau ir visadas un ari viedokli par vieniem ir daudz un dazadu ta ka tiesam ir gruti spriest par gala rezultatu
MAns milakai koments :D :smiley: kipa runa gaja kapec animes fani tik loti ienist k-pop
dsf

2 Likes

Nu, ja pirms 15-20 gadiem tie bija Backstreet Boys, N-Sync u.tml. fani, tad tagad tas ir Kpop, jo paareejaa dalja pasaules saprata, ka ‘boyband’ reaali straadaa tikai iisu briidi.

1 Like

UniCon tā pat knapi savelk galus, no publikas viņi neatteiksies. K-pop iekļaujas UniCon pārstāvētajā interešu lokā, lai gan ne tik labi pārklājas ar citām interešu grupām.

Ja Koreja to dara, tas strādā. Kā viens no pasaules izklaides industrijas centriem viņi nosaka trendu. Pats pa sevi lielākā daļa grupu nedzīvo desmitgadēm, žanra un industrijas specifika tam traucē. Auditorija izaug, dziedātāji noveco, pienāk laiks dienēt armijā, kā arī k-pop nav vienīgais ar ko viņi nodarbojas.

Koreja neko nenosaka. Viss ‘Kpop’ princips ir panjemts no tiem pashiem boybandiem. Taa popularitaate ir augusi tikai peedeejos gados pateicoties internetam un weebiem.

1 Like

Ja ne viņi, kas tad? Japāna? Ķīna?

Jā, ideja tika aizgūta, taču tas notika kaut kur ap deviņdesmitajiem gadiem. Šobrīd kaut kā nemanu tādu pašu elku kultūru rietumos, kuru korejieši būtu aizguvuši.

Rietumos. PSY - GANGNAM STYLE bija spilgts k-pop uzliesmojums.

Pateereetaaji. Nav svariigi, no kurienes naacis.

Lielisks piemeers buutu One Direction, kas tikai veel pirms paaris gadiem bija daudz populaaraaks nekaa visi korejieshu boybandi kopaa.

Tu runaa par singlu, nevis veselu zhanru, ja to pat taa var nosaukt.

Ne līdz galam, patērētāji nav tie kas rada jaunas tendences. Viņi pret tām reaģē - apstiprina vai noliedz tās. Dažas tendences pastāv tehnisku iemeslu dēļ, dažas tiek radītas bez dzelzsbetona pārliecības par patērētāju interesi.
Uz pasaules nav nemaz tik daudz vietu ar augsti attīstītu izklaides industriju. Teorētiski latviešu kinematogrāfs varētu ieviest jaunu kino tendenci pasaulē, taču tā nav pārlieku reālistiska perspektīva.

2-3 korejiešu populārās puišu grupas pārspļaus viņus gada ienākumu ziņā. Ņemot vērā, ka One Direction ir viena no populārākajām pasaules grupām, atradīsies maz vēl ienesīgāku grupu.

Nē, runāju par k-pop. PSY ietekmēja tā popularitāte internetā, kā arī korejiešu grupu interesi par rietumiem.