#20AF.LV Zīmēšanas izaicinājums Rezultāti!

#Tātad, Pēc visu iesniegumu saņemšanas vissīvākā cīņa bija starp @kikimuffs un @JohnPonny (Kas Vēlāk nevarēja iesniegt, bet es pats zinu ka tas ir piemirst!).
#Protams man patika visi darbi tādēļ Trešā vieta pa bronzu jums visiem ir dalīta…

#Un tā without a future adieu! Pirmā vieta ir @JohnPonny ar brīnišķo galvaskausu ar zobratiem!

#Papildus izsaku arī apsveikumu @vacis Kura darbs diemžēl tika nepamatoti izņemts… Tas bija viens no darbiem kas saistījās ar Animi precīzāk Gintama!

#Paldies visiem pa piedalīšanos un te nu es ielikšu visus darbus kas pieteicās jums lai apskatīt! :tada: :confetti_ball:


@JohnPonny

@kikimuffs

@dafqamidoinhr

@xHorrorGirlx Papildus uzslava pa AF logo ielikšanu :blush:

@Archy

Un te nu beigās piemetīšu arī savu darbu jo jūsu darbi lika manai sirdij atkal griezties :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 Likes

Waah… es neredēju Vača zīmējumu Q.Q

3 Likes

Vāča neredzētais joks, kurš iekarsēja pāris cilvēkiem asinis. :grin: Cepuri nost. Šaubos, ka viņš pats bija gaidījis tik grandiozu efektu.

4 Likes

Es gribu redzēt Q.Q vai ir kaut kāda iepēja? Q.Q

2 Likes

es arī gribu redzēt…

1 Like

@kikimuffs, @Jua, izmantojiet PM lai sazinatos ar konkreto personu un saņemt tās bildes kopiju. No publiskās telpas tā ir izdzēsta.

Mja negaidiits notikumu pavirziens :smiley:Ben nu ko lai dara ja nu moderatiriem nepatik tad nu nepatiik :^/
Saprastu ja m1raz ar piedaliitos un gribetu ar tik labu darbu konkurentu nonjemt :smiley:

Neievēroji subordināciju, uzzīmēji pārāk lielu. :smiley: Pārāk leilu kāšu krustu, es vēlējos teikt…

Prieksh manis taa bija peerkona ziime : ^ /

Atvaino - pērkona zīmi.