2023 pirmais zīmēšanas izaicinājums: Trupas Kupidons

Ir pienācis jauns gad, un pavasarim tuvojoties mostās pasaule, mostās augi, un pamodies esmu arī es.
Tāpēc pamodināsim savas radošās un pelēkās šūnas ar jaunu zīmēšanas izaicinājumu!

Tēma: Kupidons/Valentīns, par godu Kristietības atraugai mūsu kultūrā.
Āķis: attēlosim šo svēto īpatni kā anime trupu, t.i. kā Tsunderi/Yanderi/Kuudere/Onee-san utt.
palaižam vaļā grožus iztēlei, formāts un stils ir bez ierobežojumiem.

image
image image

Termiņš: 14.02.23, duh

6 Likes

Yay, tu tomēr uztaisīji!

Ashiii cik foršs izaicinājums and daaamn can handle it with loooove /pun intended/ :nice:

1 Like


huhu :owocry:

14 Likes

The mustard! I’m dying :melting_face:

1 Like

the sacrifices ;DD

14 Likes

Ohh, this is awesome. As unexpected as I expected :sugoi:

1 Like

Nē! Sousage party fandom?

P.S. Starpcitu filma man patika :stuck_out_tongue:

es viņu netīšām redzēju kinītī, atceros ka gribēju viņu izdzēst no atmiņas un somehow knapi atceros, kas tur bija ;D

Kā to saprast netīšām redzēji kinītī? Ķipa tāda ej, paklūp, uj un nonāc kino? Kā? :smiley:

2 Likes

same, gurl, same :D es gan tīšām skatījos, bet labi, ka daudz neko neatceros vairs :D

nu jā, apmēram ;D piekritu iet uz kino, nezinot uz ko es eju ;D es arī nekad neskatos filmu treilerus, lai nebūtu nekāda priekštata vai spoileru

nu jā, atceros ka super neķītra bija un jēli joki, bet pašu stāstu kas tur bija - erased ;D

2 Likes

nu ta ar uzmeistaroju češīrīgo amoriņu ;D

10 Likes

Is that an actual glitter I’m seeing?

nu bet protams ;D i pildspalvas i līme ;D

Pabeidzu šo beidzot. ^^’

12 Likes

Oh wow :star_struck:

1 Like



Es te centos pamodināt radošās sajūtas cita veida intelektam. Labākais, kas izpiedās cauri. Favorīts ir pats pirmais, sanāca tuvu tam, kas galvā man sēdēja…

8 Likes