2023. gada marta saiets - sestdien, 01.04.!

Laiks klāt vienīgajam un neatkārtojamajam marta saietam aprīlī! :joy:

Kad?
Sestdien 01.04.23.

Kur?
Avotu Ezītis migā.

Cikos?
19:00

Būsi?

  • Jā, būšu
  • Varbūt, būšu
  • Nē, nebūšu

0 voters

@Farlien @H_Hercogs @5umm3r @Kadiljaks @Maass @haachikooo @Kefs @Kristianux @Especti @xHorrorGirlx

Mums ir mini problēma ar iemīļotajiem Ezīšiem miglā. Zvanīju Avotu Ezītim un iztādās viņi tagad ņem 2 EUR rezevācijas maksu no cilvēka. :dizzy_face:

Vai mums tas ir pa kabatai? Šā vai tā mudinu visus dod ziņu vai būsiet.

2 Likes

būšu, bet efektīvi ar nepilnas stundas aizkavi

2 Likes

No problemo

1 Like

Divītis huiņā, bet vai tur vieta pietiekami? Nezinu par pārējiem, bet Teikas un Purčikas ežos otrie stāvi diezgan plaši.

Man ar 2 eiro lielu skādi nenodarīs

Vietas tur daudz. Tādā ziņā tas varētu būt labākais Ezītis Centrā.

Tad ez.

Mans iekšējais ebrejs nelīksmo, bet gan jau izdzīvos :D

2 Likes

Da vnk mainiet vietu

2 Likes

Aziešu uz Aleponiju un pajautāšu vai viņi pieņem rezervācijas. Ja nē, mēģināšu sarunāt rezervāciju mazākam skaitam cilvēku bez rezervācijas maksas Ezītī - vai arī UniCon Cafe. UniCon Cafe sestdien gan notiks kā minimums vēl viens cits mītiņš, nez kā tur ar vietām ir.

3 Likes

Pff, kkāds bs. Bet nu, ja nada, neko darīt, maksāsim. Bet tā jau parasti Avotu ir gana vietas, var jau kaut galdiņus sabīdīt kopā, kad saradīsimies :sweat_smile:

1 Like

Izkaulēju 5 cilvēku rezervāciju Avotu ezītī miglā bez maksas. Kaulēsimies, lūgsimies un zagsim krēslus. :D 19:00 tur vēl nevajadzētu būt tautai.

Sliktakajā gadījumā migrēsim uz kādu vietu blakus.

Aleponijā čalis, kurš izskatījās tā kā no viņa var prasīt kur zāli pirkt, pateica, ka viņš nezin vai viņi pieņem rezervācijas. Prasīju vai viņš pats ir rezervējis galdiņus klientiem. It kā jā, bet viņš nezin. xD Teica, ka lai raksta Facebook. Stāsta morāle - rezervēju vietu Ezītī.

4 Likes

yeey! :kawaii_potato:

Sounds like a short film :D Netflix Original? :eyes::saluting_face:

Apple+ labākajā gadījumā. :D

1 Like

Es būšu. Vismaz es centīšos atnākt. Ceru, ka es neaizmirsīšu uz pulksteni paskatīties. XD

2 Likes

Būsu, bet tuvāk uz 8iem ;D


Galdiņš atrasts!

5 Likes