2022. gada maija saiets - dienas izvēle

Dārgie kungi un dāmas, jūsu priekšā stādu šī atlikušā mēneša saieta dienu izvēli!

  • 20.05. Piektdien
  • 21.05. Sestdien
  • 22.05. Svētdien
  • 27.05. Piektdien
  • 28.05. Sestdien
  • 29.05. Svētdien

0 voters

Laiks un vieta tiks lemti nākošajā tēmā, kad tiks izvēlēta diena.

21.05. man neder, koncerts - https://www.aula.lv/pasakumi/juventus-koncerts-jauns-sakums

20.05 tac kino

1 Like

Viens otram netraucē. Kopējā ideja ir tāda, ka reizi mēnesī neatkarīgi no ne kā notiek mītiņš un viss pārējais ir papildus aktivitātes.

2 Likes

Cikos jums tas kino seanss beigsies?
Es uz to filmu neiešu, anime skatījies neesmu, būtu weird sākt ar filmu, un tad, kad izlasīju par šo ideju, tad, man liekas, normālās vietas jau bija aizsistas.

21:35, ja nejaucu.

Un jūs gribat PĒC seansa vēl uz Unicon Cafe iet? Vai kkur citur šoreiz?

Gan jau uz vietas domās, tehniski pāri ielai Vecrīgā arī ir viena vieta ar geek piegaršu. Visdrīzāk mēs pirms vai pēc seansa izdomāsim un tad iemetīsim ziņu forumā.

1 Like

not really, jo tā filma jau ir prequels sērijām.
Laigan it jau tas prikols ka daužus prequels ir labāk skatīt, ja ir noskatītas galvenās sērijas vai vismaz daļa no tām. … nezinu kā ar šo prequel.

Nu jebkurā gadījumā, brīvās vietas ir palikušas tikai pirmajā rindā. Fuck that, man jau tā acis iet šķērsām no regulāras neizgulēšanās.

domāju pēc seansa neatkarīgi jāiet uzsaukt @Asmens tostu

Tostu? Esmu kaut ko palaidis garām? :face_with_raised_eyebrow:

Pašlaik izskatās, ka vadībā ir izrāvies 28.05

Man ? :face_with_hand_over_mouth::grin:par godu kam?
Man liekas ka forumā neesmu teicis ka tanī dienā man 26 paliek xD.

Es domāju ka @fiksonam jāuzsauc tostu.

Bāc nobalsoju ne par to dienu vēlos svētdien xD

Piektdien es labprāt gribētu bet pēc filmas pasēdēšana ar draudzenes tēvu un tad sestdien no rīta jābrauc uz dzimto pilsētu nosvinēt ar ģimeni dzimšanas diena .

Tu vari mainīt balsi, tur vajadzētu būt pogai.

Nice. 26 gang!

Tenx :grin:

Ja 20 maijs būs vadībā .
Tad meiģināšu tanī dienā tikt uz diviem aliem vai šotiem :grin:pāris minūtes nekaitēs.