2022. gada jūnija saiets - sestdiena 25.06.22

Pienācis jūnija saieta laiks un otreiz izmēģinot balsošanu. Dažādības pēc pagājušais vietas uzvarētās ir banots no šī mēneša.

Kad?
Sestdien - 25.06.22.

Kur?
UniCon Cafe

  • UniCon Cafe
  • Tējnīca (piem. ILLUSEUM)
  • Bārs - Aleponija
  • Bārs - Laska bar
  • Bārs - Garāža bārs (@divans ieteikums)
  • Bārs - Rokkafejnīca — Reiterna nams (@divans ieteikums)

0 voters

Iespējami arī papildus ieteikumi komentāros ar atsevišķu balsojumu. Esošie varianti ņemti no iepriekšējiem ieteikumiem - visas vietas plānotas Rīgas Centrā.

Cikos?
18:00

  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00

0 voters

Vai piedalīsies?

  • Jā, būšu
  • Nē, nebūšu
  • Varbūt, vēl domāšu

0 voters

Es ignorēšu to biedru balsis kas neieradīsies, ja nu kāds pēkšņi nobalso par vietu.

Īpaši gaidu balsis no tiem biedriem, kas jau balsoja par šo dienu @jurchiks @Onii_chan @Maass @Kadiljaks @lawra @haachikooo @xHorrorGirlx

Par vietu balsojam līdz ceturtdienai un tad ceram uz to labāko, tā kā piedāvājumā ir varianti par kuriem es neko nezinu.

Ja nu visi vēl projām briesmīgi vēlas atkārtot Ezīti Miglā, balsojat komentāros. Ne jau es tirāns, lai tik ļoti ietu pret tautas balsi. :D Šā vai tā Ezītis priecēs mūsu acis nākošā mēneša sarakstā.

Man liekas, šitais variants neder, jo tur vienmēr ir daudz skaļas tautas un nereti arī dzīvā mūzika. Principā man pret dzīvo mūziku iebildumu nav, bet kopējais trokšņa fons IMO ir par daudz.
Galdiņi arī ir problēma.

Jūs šķiet pieticīgi līgosiet, ja uzreiz pēc Jāņiem saietam ir spēks… :smile:

1 Like

Tā gan, man šobrīd plāni Jāņiem ir nekādi :D

2 Likes

Same

Izklausās ka mums ir nepieciešamas foruma Jāņu svinības

Nebūtu pirmā reize.

Man ceturtdiena jau aizsista. It kā ir piektdiena, taču ar to arī visādi var gadīties. Tad vēl jāsadzīvo ar to, ka uzreiz pēc tā ir mītiņš.

Vienkārši nevajag piedzerties kā lopam.

Apsveicu uzvar Laska Bar! Cerams tas strādā. :D

Tātad mums ir problēma Laska nestrādā. No nākošajiem top balsojumiem atradu informāciju tikai par UniCon Cafe, ka tas strādā. Pa tējnīcu nav nekādas informācijas netā.

@Onii_chan @jurchiks @lawra @xHorrorGirlx @Especti @Kadiljaks Tiekamies rīt 18:00 UniCon Cafe. Par to skaidrs, ka strādās.

2 Likes

Varbūt piekāpšu.

2 Likes

Kā jau biju atzīmējis, es vēl domāšu vai būšu. Pēdējās dienās nedaudz par karstu, lai būtu vēlme doties tālāk par vietējo veikalu.

1 Like

kāds jau ir uz vietas? :D

Drizuma busu tikko izbraucu.

Ehhh, man tomēr nesanāks, es varētu būt labākajā gadījumā pusdeviņos, un tas jau ir garām

Šoreiz pat bija lielākoties ok, citreiz pat labi.

1 Like