2022. gada jūnija saiets - dienas izvēle un vietu ieteikumi

Jauns mēnesis ir klāt un tas nozīmē tikai vienu, laiks jaunam saietam! Balsojam par dienām un iesakiet kas jūsu prāt būtu laba norises vieta.

  • 10.06. Piektdien
  • 11.06. Sestdien
  • 12.06. Svētdien
  • 17.06. Piektdien
  • 18.06. Sestdien
  • 19.06. Svētdien
  • 24.06. Piektdien
  • 25.06. Sestdien
  • 26.06. Svētdien

0 voters

Vislabāk, kur mazāk cilvēku, bet centrā tas laikam ir neizbēgami, it īpaši nākot siltākam un gaišākam laikam.

joprojām balsoju par Avotu ežuku ;D

es arī vienmēr to atbalstīšu, bet, cik saprotu, ja bija pagāšmēness tur, tad šomēness nebūs? :D

1 Like

Man ir vairakas iespejas, pec manas pieredzes kad mes ar manu klasi raidojam dazadas vietas

  1. Hesburger pie matīsa ielas pieturas (vobsim brivibas iela) ir kluss un viniem tikai prieks ka vairak cilveki nak
    2.Vairak vecrigas dzilumos bet preti finansu ministrijai ir normala estuve “garāža” tur ir pienemamas cenas, normali var apsesties un tur ari bāriņš ir
  2. Vairāk uz centra pusi zinu “Reiterna cafe” kur mes ar klasi ielidam kamer skolotajas meginaja saprast kur iet- nu ka pec nosaukuma ta ir kafeinica bet sevi reklame ka pirmo roka kafeinicu latvija tadel vel plusina vibe ir
1 Like

Iepriekšējā reizē bija Tērbatas ezītis, tāpēc Avotu ezītis gan jau ka vēl derēs :smiley:

1 Like

labs

Pievērs uzmanību, ka mēs pagājušo reiz balsojām par Ezīšiem kopumā nevis kādu konkrētu lokāciju. Lai Ezīši atgriestos, kādam būs mani jāpārliecina, ka tie visi nav viens un tas pats. :grimacing:

Tad jau mums ir nepieciešams iziet visus ezīšus lai saprast vai tie atšķiras :sunglasses:

2 Likes

Interesanti kurš ir pats tālākais Ezītis. :D Varētu sākt komūnas Latvijas tūri.

Būs jāsāk ar Daugavpili

2 Likes

Visas sest./svētdienas pēc 19.06 man ir aktuālie datumi…

Ezītis pļaviniekos ir diezgan klusa vieta bet otrajā stāvā.

Purčikā un Teikā tas pats.

Apsveicu dāmas un kungi! Uzvar 25.06.22.

ne 25.06.? :smile:

1 Like

Labi, pierunāji. :D

Nu tad liec jaunu bildi iekšā - kur?

@Menestrels Kur notiks saiets?