2022. gada aprīļa saiets - Saieti atgriežas - dienas izvēle

Sveiki biedri!
Ceru jums sokas labi, man sokas ļoti aizņemti, bet nu tradīcijas ir jāturpina. Piedāvāju jums piedalīties vecākajā un dižciltīgākajā komūnas tradīcijā - saietos!

Norises vieta būs Rīgā un šobrīd piedāvāju izvelēties dienu:

  • 08.04.(piektdiena)
  • 09.04.(sestdiena)
  • 10.04.(svētdiena)
  • 29.04.(piektdiena)
  • 30.04.(sestdiena)
  • 01.05.(svētdiena)

0 voters

Divas nedēļas nogales ir pazudušas, jo es pilnīgi un galīgi nebūšu uz vietas Latvijā.

Šī nedēļas nogale atkrīt balsu trūkuma dēļ, tiekamies mēneša beigās! Balsošana paliek vaļā līdz mēneša beigām.

@haachikooo @Kuro @Maass @kaijmans @divans @UselessSakura @Kadiljaks @Mafii

Mani dārgie pupsiki, divreiz pārbaudam savas balsis. Balošanu slēgšu ap otrdienu.

nu man der gan piektdiena, gan sestdiena, labāk patiktu sestdiena, bet varu pielāgoties

man reali der tikai piektdienas :/

Piektdien cikos?

Ātrāk par kādiem 19:00 diez vai būšu brīvs.

same

Varētu copy paste ;D Tieši tā pat

a kur tiekamies? es piedāvāju variantus: gamestation, laska vai arī aleponija, jeb vecu vecais unicon

Gamestation sen kā miris. Es simts gadi neesmu bijis UniCon Cafe. Aleponija un Laska bieži uzpeldu.

Kā pārējiem šīs vietas (centrs, 5 metri viena no otras)? Man low-key labākie varianti, jo tuvu mājām :sweat_smile::sweat_smile:

1 Like

Sestdien moš atvilktos, ja gana tuvu mājām, bet piektdien jau ir savi plāni ko darīt

Man UniCon Cafe tradicionāli paticis, ka tā nav tieša dzerstuve. Laska ir bārs, Aleponija bārs ar tēju un dažām limonādes bundžām.

1 Like

Uz stalli varētu vēl mēģināt. Citādāk varētu vēl mēģināt kādā Ezī nolīst.

if all else fails vienmer var raidot mcdonalds

afaik maķīc tādus pasākumus neatbalsta, viņiem vajag, lai klienti cirkulē vislaik.
And also maķīša kontingents.

Kas ar UniCon Cafe, vai tur pastāv varbūtība, ka nebūs vietas/neļaus?