2020 Ziemas anime sezona ❄

Jauns gads, jauna desmitgade, jauna anime sezona!

Ar ko Jūs iesāksiet šo jauno desmitgadi?

Pirms es ko minu, gribu teikt, ka neesmu sezonālais skatītājs, bet tomēr pētu kādas animes mūs sagaida nākotnē.
Parasti manu vismaz vienu otru kuru gaidu un skatītos uz visiem 100%, bet vasaras laikā nevienu nemanīju. Tik viena bišk ieinteresēja. Rudens laikā saraksts papildinājās, bet tāpat nav nevienas kuru baigi gaidu. Ir tik dažas kurās ir kāda paliela un maza interese.


Paliela interese:

Dorohedoro
Manga ir manīta un ir dzirdēts ka baigi laba, bet ar dīvaina. Tai ir savdabīgs art style. Cerams ka cgi neko neizčakarēs.

Kuutei Dragons / Drifting Dragons
Mangu esmu manījis online grāmatu veikalos un laikam mangu adreses. Uzmetu aci mangai, ir šis tas bisk ar ko izceļas mangas art style, bet diemzēļ anime būs cgi un tas cgi neizskatās tik tīkams :/

Eizouken ni wa Te wo Dasu na! / Hands off the Motion Pictures Club!
It just looks goofy and fun :d

Jibaku Shounen Hanaku-kun / Toilet-Bound Hanako-kun
Manīju mangu adresēs pasen, manīju ka Jua pieminēja mangu topikā pasen. Pirms.pāris dienām uzmetu aci un ir nice. Savdabīgs art style un izskatās ka ar labi tas tiks attēlots animē.
@Jua Tev varētu interesēt :d

Kyokou Suiri / In/Spectre
Manga manīta online grāmatu veikalos, cover bildes piesaistīja, bet īsti nezināju par ko šī ir. Noskatīju trailerus un izskatās tīkami.

Natsumagu!
Tāpēc ka man patīk cover bilde :d kaut kā ieinteresēja. Tik iespējams žēl ka shorts, ka tik 5 min katra epizode.


Maza vau gandrīz neesoša interese:

Somali to Mori no Kamisama / Somali and the Forest Spirit
Manga manīta mangu adresēs. Neesmu pētījis, bet izskatās pēc vienkārša, tīkama fantasy.

Darwin’s Game
Manga manīta mangu adresēs, tik nav lūkota. Varbūt būs ok.

Pet
Šai bija jāiznāk 2019 rudens sezonā, bet laikam tika pārcelta. Man tad neinteresēja, bet varbūt būs ok.

ID:Invaded
It kā nav intereses, bet noakatīju pv, trailerus un ehh, ok, piemetīšu sarakstam

Saezuru Tori wa Habatakanai: The Clouds Gather
Šij bija jābūt rudenī, bet laikam pārcēla. Manga ir yaoi, but im not into gei, tad vien jācer ka nebūs nekas baigi gei. Man ieinteresēja vizuālais un noskaņa no pv.

Ishuzoku Reviewers
( ͡° ͜ʖ ͡°) dzirdēts ka manga esot laba.


Majutsushi Orphen Hagure Tabi
Man jau pasen interesēja šī, jo posters bija nice, tēli izskatījās nice, bet redzot pv traileri tomēr neinteresē vairs, jo pilnīgas fantasy magic šovs,
man tādi īpaši neinteresē.

Overflow
Es šo negaidu, bet tik gribu padot ziņu ka šai būs divas versijas. Anime un hentai, jo manga ir pilnīgs hentai xd (var atrast melnabltu un necenzētu vai ar izkrāsotu un cenzētu) … es nesaprotu kāpēc viņi grib veidot kādu apgraizītu cenzētu animes versiju ;d

Tā jau interesētu Made in Abyss, Giblin Slayer un pāris citu animju filmas un turpinājumu, bet es neesmu vēl redzējis pirmās sezonas :d

P.s. veidot ko šādu uz tizla pusbeigta telefona ir besis :/

3 Likes

Tāpēc arī negribās viņu mēģināt. :sob:


Šis taču arii 2020 ziemā izies!
Vai es kautko jaucu ?

1 Like

Tā pārskrienot cauri uz doto brīdi šī ieinteresēja, izskatās varētu būt interesanta.

Šo varbūt arī, vienīgi baigi īsa, tikai 5 minūtes epizode, bet kaut kā liekas, varētu būt kas interesants.

Varbūt šo

Par šo gan nezinu, šaubos vai skatīšos. Iekrita acīs, jo esmu noskatījies to vienu OVA un to vienu ONA sēriju, nekas īpašs nelikās. Ja vienīgi pats garais Anime būs ar kādu nopietnāku story, tad varbūt.

Varbūt sākšu Dorehedoro un Pet, pārējie pie dirsas

1 Like

@BoomTV_21 jap.

@Kanade nu tie ona, ova it kā tika veidoti ar ziedojumu palīdzību. Bet nu tai Nekiparai ir light novelu spele ja kas, tad jau stāst gan jau būs plašāks, varbūt :d

Ar ziedojumu palīdzību? :open_mouth:

Šis arī izies kautkad janvārī. 1 sezona bija tik episka <3
Nu šis vairāk tādiem kam patīk romantika.

Tas ir kāds romantiski nopietns darbs vai tā tikai?

Nu tur ir par puisi ,kurš palīdz mācīties 5 māsām.
Viņš tākā ir privāt skolotājs.

Yet ar 1 no viņām tam čalim ir “childhood atmiņa” kuru viņi neatceras, bet kas kalpoja par iemeslu viņam to “skolotāja” darbu dabūt.

Nope.
Bija ziemas sarakstā, bet pēdējā brīdī tika pārcelta. :d

EDIT: Palasiju info un izrādās ka Japāņi nemaz neuzlika izlaišanas datumu. Rietumnieki kā MAL sačakarējās. Es tik tagad nezinu vai šī pat būs vēlāk 2020 vai pat vēl vēlāk.

tas ir romatic ecchi = 0 nopietnibas , bet nu ir labaks par daudziem ecchi( ja ta skatities), man personiski neiegaja un es atmetu.

Ye kaut kad gribēju veidot tēmu par to anime, bet pati neplānoju skatīties, noskatījos tik vienu epizodi tikai lai redzētu kā izskatās manga krāsās :D un ir diez gan nice :D

nupat šo iesāku un labs aklais ķēriens, jo izskatās ļoti cerīgi. smuka animācija, interesants stāsts.

haikyuu arī gan jau, ka noķeršu agrāk vai vēlāk, kur gan bez tā.

https://myanimelist.net/anime/38256/Magia_Record__Mahou_Shoujo_Madoka☆Magica_Gaiden_TV

turu aci arī uz šo. viss pārējais no ziemas sezonas nešķiet necik aizraujošs.

Viss go pagaidam domāju skatīties

Funimations drops Ishuzoku Reviewers.
https://www.animenewsnetwork.com/news/2020-01-31/funimation-removes-interspecies-reviewers-anime-as-it-falls-outside-company-standards/.156012
Tākā es nezinu kā ir ar subbiem, gan jau kādi fun made subi vai kā tur tagad, nevis paņemts no funimation.

Nevaram par to būt ļoti pārsteigti. Seriāls pēc būtības ir hentai, no kura izgriezti pikantākie hentai kadri un atstāta pāri tikai stāsta līnija.

Praktikants, kas bija atbildīgs par šo iepirkumu, arī tika dropots :D
F

jā, jau ceturtā sezona klāt!! haikyuu faniem baigi iegaja, kaut šis ir ongoing :D