#19 AF.lv zīmēšanas izaicinājums - Spirit animal

Labdien visiem ^^
Šoreiz vēlos piedāvāt Jums tādu izaicinājumu-uzzīmējiet savu garīgo dzīvnieku. Tas var būt putns, lācis, bite, slieka… Īsi sakot jebkas, ar ko Jūs sevi varētu salīdzināt. Ja nav ideju, tad var arī testus izmēģināt intereses pēc, piemēram šis- http://www.spiritanimal.info/spirit-animal-quiz/ izdeva, ka mans garīgais dzīvnieks ir taurenis ^^

  • Uzdevums-attēlot zīmējumā Jūsu garīgo dzīvnieku. Šī ir tāda eksistenciālisma tēma, mazliet garīga. Ja Jums nebūs vienalga, tad šis izaicinājums ļaus aizdomāties, mazliet iepazīt sevi garīgā līmenī.

  • Var zīmēt cilvēku, ja ir vieglāk, bet tad obligāti jābūt vismaz četriem dzīvnieka elementiem-maska, apģērbs ar printu, ragi, aste, zvīņas uz ķermeņa daļām, utml.

Darba iesniegšana līdz 23. oktobrim. Ja darbi nebūs iesniegti, tad pēc nejaušības principa no Beztēmas stūrīša izvēlēšos upuri, kam nodot stafeti ^^
**Rezultāti:**no 24.oktobra līdz 26. oktobrim.
Paraugi:





Visiem veiksmīgu darbu un izklaidējaties ^^

2 Likes

Vai miskaste skaitas kā garīgais dzīvnieks?

2 Likes

Kaut kādā mistiskā veidā dabūju pūci :D

Nevajag Petrasjanot. Pēc beztēmas stūrīša spriežot, tu vari originālāk ^[1]
Kaut kādā mistiskā veidā dabūju pūci :smiley:
[/quote]

Nu es vispār-taurenis x’D brīnums kā ne ēzelis. Bet apraksts man patika tajā testā-viena detaļa principā manu dzīvi vienā vārdā izteica ^^


  1. quote=“Jua, post:3, topic:2397” ↩︎

Miskaste ar sparkles?

1 Like

Nu redzi, daudz labāk.

1 Like

Ērglis

I would consider some mythical animal.

1 Like

hmm es būtu lācis… galīgi garām :smiley:

Ak, nē! Es pavisam aizmirsu par šo izaicinājumu… :sweat:
lai gan izskatās, ka neviens pašlaik vēl nav iesūtījis… :c

Pārāk sarežğīti… ((

Man šķiet ka vaidzētu mainīt tēmu un sākt jaunu izaicinājumu, tik jautājums kurš sāks

1 Like

Sāc Tu :wink:

1 Like

es jau biju aizmirsusi par zīmēšanas izaicinājumu eksistēšanu :sweat_smile:

2 Likes

Es arī… ceru ka ar jaunu elpu arī dalībnieku būs vairāk :wink:

1 Like