#18 AF.lv zīmēšanas izaicinājums - Genderbent

Heyya~ :sparkles:
Ir pienācis laiks man izdomāt nākamo zīmēšanas izaicinājuma tematiku… un tēma ir Genderbent!~

:small_blue_diamond: Jūsu uzdevums ir uzzīmēt jebkādu tēlu (būtne/cilvēks/dzīvnieks u.c) no jebkāda fandoma (filmām/anime/mangām/ u.c) pretējā dzimumā! :sparkles:
:small_orange_diamond: Ir arī pieļaujami jūsu portreta uzzīmētie genderbent, taču tad jums ir jāpieliek klāt jūsu fotogrāfija, lai man rodas precīzāks priekštats. ^^
:small_blue_diamond: Variet arī pašizdomātus tēlus (tikai arī tam ir jāpievieno kāda bilde, lai man rodas iespaids kāds ir jūsu oriģinālais tēls ‘‘īstajā formā’’)

Izaicinājumā var izmantot dažādas tehnikas. Darbi var būt gan krāsaini vai melnbalti.
Nevēlos ierobežot jūsu radošumu~ ^w^

Darba iesniegšana: 25.septembris (ieskaitot)
Rezultāti: 26.septembris
Iedvesmai:

:blossom: Novēlu veiksmi! Es nevaru sagaidīt jūsu foršos darbiņus!~* :pusheen_blush:

:bangbang: // P.S - RANDOM JAUTĀJUMS //
Parasti šiem izaicinājumiem termiņu dod ~ nedēļa laiku. Es vienmēr domāju, vai tas laiks nav par īsu? Vai 18. septembris ir ok datums, vai arī vajag ilgāk? :)

1 Like

O, kāds interesants uzdevums :smile:
Gan jau ar 1 nedēļu būs oki :slight_smile:

1 Like

Es centos izdomāt pēc iespējas interesantāku tēmu… ceru, ka šī būs ok. unnn es ceru, ka cilvēki būs kaut cik atsaucīgi un piedalīsies. :sweat_smile:

Oooo! Tēma ir super, noteikti kaut ko uzzīmēšu!

1 Like

Aw yeah. Noteikti piedalīšos :smiley:

2 Likes

:exclamation: tikai atgādinu, ka izaicinājums eksistē & nav vēl beidzies :sweat_smile:

1 Like

Drīz būs gatavs. :smiley:

1 Like

Neuztraucies… tu vari droši zīmēt…
es plānoju iespējams pagarināt darba iesniegšanas termiņu, jo bija daudz interesenti, taču dažādu iemeslu dēļ neviens nav iesūtījis pašlaik ( tas ir nedaudz ironiski :smile:, taču es saprotu, jo ir sākušās studijas utt… )

Tādā gadijumā, laikam, zīmējumu ielikšu rīt :smiley: :joy:

Eh es ar ielikšu ritvakar varbut.

1 Like

Man arī puspabeigts zīmējums stāv, nav bijis laika pieķerties viņu pabeigt :sweat_smile:

1 Like

Šo var viegli uzminēt :D
Well, pielaidu daudz mazas un lielas kļūdas, bet lai labotu vai uzzīmētu jaunu zīmējumu laika nepietiek :D :pensive:

8 Likes

Viss ok… droši, droši darbojies. Es negribu neko sasteigt. ^^

1 Like

:exclamation: Es pagarinu iesniegšanas termiņu līdz 18. septembrim, jo es negribu nevienu sasteigt. Labāk kvalitatīvi un ar prieku veidoti darbiņi nekā uz ašo uzskricelēti. :sparkles:

1 Like

No šī izaicinājuma atteikšos. Neprotu zīmēt cilvekus. :smiley:

1 Like

Zīmē dzīvnieku, tam nomainīt dzimumu ir elementāri.

2 Likes

Tu droši vari nebaidīties un uzzīmēt jebkādu tēlu pretējā dzimumā - tam nav jābūt obligāti cilvēkam. :blush:
Tā iespējams mana izaicinājuma apraksta nepilnība, ka es nedevu vizuālus piemērus kur ir attēlots kāds dzīvnieks vai būtne genderbent veidolā.

Neviens nepieņem manu izaicinājumu izņemot vienu cilvēciņu :sweat:
Pagarinu…

Es uzzīmēju, bet nelikšu. Suddenly kompleksi :smile:

Oh please~ ;n;
Es gribu redzēt tavu darbiņu… :sparkles: >w<