#15 AF.lv Zīmēšanas izaicinājuma rezultāti - Pokemon

#Nu ko tauta… paldies visiem kas piedalījās… :3 Labprāt visus padarītu par uzvarētājiem, jo es esmu briesmīgs vērtētājs, man patika visi darbi… BET stafeti var nodot tikai vienam… o.o

Sorry >.<

#Rezultāti būs jauktā secībā, bet uzvarētājs gan būs atlikts uz pašām beigām :3

@error5421 (Ieliku tikai vienu darbiņu otru var aplūkot šeit ;) )

Nezinu kā ir ar citiem… bet es dievinu zīmēt uz rūtiņu papīra vairāk nekā uz balta… o.o Manā skatījumā tas zīmējumiem piedod sava veida šarmu :3 :sweat:


@Mio-tan

Ko lai vēl saka par šo zīmējumu? :D Simple is the best!!! :D


@Nirutu

Welp… pat nezinu ko lai saka… vienkārši atdod savu zīmēšanas skilu man >;D


@dafqamidoinhr

Tās meitenes seja pēdējajā kadrā(rāmī?) ir tik laba XD Ļoti foršs komikss :3 Bet taisnība jau ir, neatkarīgi no tā cik stiprs tu lai nebūtu, tāpat būs kāds cits kurš ir labāks par tevi :D


Un pam pa ram pa pā… uzvarētājs ir @m1raz

Nu kā var nepaiet garām šim jaukumu jaukumiņam Q.Q :D Mirāž… tu uzvarēji, malacītis… #16. AF.lv Zīmēšanas izaicinājumu tev ir tas gods izveidot :3

#Vēlreiz LIELS paldies visiem kas piedalījās, un veiksmi nākamajā zīmēšanas izaicinājumā :)

7 Likes

Oh come on! :D

Bet vai tad tā nav? :smiley:

1 Like

Bet kurs tad ir labaks par labakajiem? :smiley:

Vislabākais :smiley:

2 Likes

Pec Tevis rakstita, tada nav :smiley:

Jo nav neviena tāda kurš būtu labāks par pilnīgi visiem :wink:

Bet sava/viena joma?

Paņemsim piemēru… tu esi vislabākais klavierspēlētājs… bet ne visiem ir iespēja iemācīties spēlēt klavieres par spīti tam ka viņiem ir lielāks talants nekā tev… o.o

Ahhghgghghg… nemāku paskaidrot >.<

1 Like

Ehh who cares, es ta pat jau pazaudeju domu :smiley:

1 Like

Mjaa… tur tev ir taisnība :smiley: Kā nekā katram ir savs viedoklis par visu :smiley:

Oh… lol… Jua, tu saproti, ka tgd visi gaidīs :smiley:

1 Like

Uz priekšu mirāž nepievil tautu… kā nekā stafete tika nodota tev :smiley: