#12 AF.lv Zīmēšanas izaicinājums - Ninja! [RESULTS]

Welp, šīs bija garš izaicinājums. Ļoti maz darbu saņēmu. Tēma bija ninja un skatijos uz precizitāti, detalizētumu un pārējam niansēm, kuras pamanīs tikai īstie zobēņmeisteri un slepkavas.
Piespiedkārtā esmu dabujis zīmējumu no @lamm, lai savāktos dalībnieku minimums un tagad varu izstāstīt savus secinājumus.


[ @Nirutu ] Labs darbs, detalizēts, no sākuma nesapratu stāju, kurā stāv ninja, bet tad sapratu, ka tā ir Jo-do stila kopija un šī ir vecā labā ushiro barae. No sākuma domāju, ka šīs muļķis taisās upurēt roku, bet tad pamaniju, ka apkārt rokai ir lakats un apkārt otrai rokai nav. Tas varēja nozīmēt tikai vienu,ka šīs varonis taisās ar pagriezienu sist ar zobenu sāniski un roka vaadzīga lai noķert otru roku ar zobenu. Šīs karavīrs ir aprēķinājis gandrīz visu izņemot savu zirga asti, kura viņam aizsegs visu skatu.


[ @Jua ]No sākuma domāju likt ka galveno darbu. Šīs ninja ir ideāls, viņš slēpj savu cilvēciskumu maskējoties ar kaķa ausīm, ūsām un lecam. Viņš ideāli kopē eiropiešu paukošanas stilu. U protams beigta žurka, kas traucē pretiniekam. Bet aste viennozimīgi traucē šīm ninja. Aste man lika šaubīties, ka autors ir īsts zobeņmeistars un slepkava!


[ @lamm ]Redzēju, ka tapa šīs darbs. Pa lielam vienīgais konkurēnts pirmajam autoram. Pie tam redzēju kā šīs darbs tapa un pat zinu, ka tas atrodās manā sketch bookā. :smiley: Toties te ir daudzas ninases. Lēkāt ar nazi rokās? Muļķīgi, Produktu maisu? vēl muļķīgak. Gari mati? Nu dieva dēļ, mēs jau par to runājām! Pieliegošās drēbes. Neērti…
Šīs autors zīmēt tik vien ļoti labi zīmēt māk, bet paukot ar zobenu un slepkavot upurus viņam nav lemts. :frowning:


Secinājums, uzvarēja @Nirutu! Gaidu nākošo izaicinājumu no tevis. ;)


4 Likes

Akd :smiley: Tas apraksts :smiley:

2 Likes

Patiesībā… es pozu un arī izskatu pašpikoju no “House of flying daggers” :smile: wooops XD
Un paldies :slight_smile: Such an honor :kissing_heart:

1 Like