#02 Mini-Podkāsts - Dimension W

Apspriežam jaunā seriāla Dimesnion W pirmās trīs epizodes.

1 Like

Šajā seriāla aizvien jūtamāka kļūst klasiskā adventure gaisotne. It īpaši 4-5. epizodē. Daļēji atgādina Lupin III (2015), bet tikai daļēji. Lupins arī paspēja apmeklēt pili/viesnīcu, kurā spokojas spoki un atrodami dārgumi. Viss vienās klisējās. ;D

1 Like

nevaru noklausities, bet jautájums, kursh runaa? :smiley:

Visa administrācija. :smiley:

pagaishreiz runaaja tikai @Menestrels (nenjem ljauna, bet tava balss ir nu taada ka man gribeejas guleeet :smiley: ).

1 Like

Kā atklājās es biju vēl riktīgi slims. :sweat_smile: Ups. Es izklausos tā pat kā jutos.
Sanāca kā sanāca, bet neredzu jēgu nepublicēt.

Menestrels jau vienmer ir tas kurs vada sarunas :smiley: Mes tik dazreiz piebalsojam, vins vienkarsi parasti pasaka to ko vairums ari tiesi doma

1 Like

Mēs visi esam mazliet ierūsējoši. Tu šķiet mazāk runāji nekā parasti. DiviViens vecie kompleksi. M1raz vispār daļēji gulēja. :smiley:

Kpc nerīko vecos labos podkāstus, bet gan šitos mazos tad?

Mazie jauns paveids, kuros runāt par jaunumiem. Vecie lielie arī tiek plānoti. Vienīgi prasības dalībniekiem celšu - seriālam jābūt salīdzinoši svaigi noskatītam un vismaz kaut kas jāpieraksta uz lapiņas. Mazliet jāsakārtojas, savādāk sāk rasties problēmas.

1 Like

Tas tiesa. ļoti labi, ka cel latiņu augšā.

1 Like

Ceļu tikai līdz vajadzīgajam minimumam.

1 Like

Jā, šoreiz tik tiešām kaut kā man nebija runājies

Uz siem mazajiem nevar parastie mirstigie pieteikties? Tie ir domati tikai administracijai?

2 Likes

Šie pirmie bija vairāk tā atsākot šos podkāstus. Uz nākošajiem tik personīgi aicināti tādi aktīvāki foruma lietotāji

1 Like

Laidīšu talkā veco sistēmu podkāsteru sastāva vākšanai. Tik vecu, ka par to vairs neviens neatceras. :smiley:
Šos ierakstus sadomājām ierakstīt knapi divas dienas pirms pašas ierakstīšanas. Nepieklājīgi maz laika cilvēku piesaistei no malas.

1 Like

Skaidrs! Tad jau bus iespeja piedalities =]

Un ne tikai.

Piekrītu apgalvojumam, ka tas nav cyberpunk. Vairāk tāds sci-fi fantasy (tāpat kā Star Wars). Numbers efekti nereti nav atšķirami no tipiskas fantasy maģijas un ar reālu zinātni tam visam maz sakara. Mira arī gandrīz ir kā elfs vai kaķmeitene ar savām ausīm un asti.

Tikai vakar iesāku skatīties šo anime pēc viena drauga ieteikuma. OP un ED ir lielisks, arī pats stāsts prot ieinteresēt!
Un Mira ir tik mīlīga, ak!!
Kā arī galvenā varoņa deja OP ir vienkārši fantastiska!