Wintercon III jautājumi

Nu es seit esmu jaunina un sesdien dodod uz Winterconu tāpēc man or dazi jautajumi
Pirmeram
Vai bileted var nopirkt uz vietas?
Lidz cikiem tas pasakums ilgst?
Vai ir tādas lietas kas man noteikti butu jazina?
So var izmantot ari citi ja jumd ir kadi jautajumi :3
Paldies!!

1 Like

Laipni lūgta mūsu forumā!

Jā, tās būs iespējams iegādāties pie ieejas.

Pasākums slēdzas ciet 20:00.

Pasākuma telpās nedrīkst ienest asus objektus un lietot alkoholu. Labāk katanu atstāt mājās.

Oki paldies :3

Un man ir velviens jaitajums
Tur bus zimesanas konkursi ja?
Bet tie zinesanas piederumi pasam janem lidzi vai tur iedos uz vietas?

Jā, neviens no šādiem pasākumiem neiztiek bez tāda. Parasti kaut kādi zīmēšanas piederumi ir pieejami šādos konkursos. Lai vai kā, droši vari paķert līdzi vajadzīgo piederumu minimumu, katram gadījumam.

Oki doki paldiesiņš :3 skatisos ko varesu pakert lidzi heh

  1. ja var. Bet rinda ļoti gara. E rinda ir tik pat ātra, lka stafu rinda.
  2. telpas slēdzas ciet 20.00
  3. paņem līdzi ūdeni un mugursomu. Sagatavojies staipit ap 3-4kg uz muguras măjās.

Oki paldies par padomiem!
Nemaz nebiju iedomajusies par dzeramaa lidzi nemsanu :sweat_smile:noteikti nemsu to lidzi :3

Ielša veikalu nav, tuvakie ir vai nu dargi vai nu statoil (kas ar nav leti)

Aha un nekadas kafeinicas, mcdonaldi ari nav tuvuma? Edamais janem lidzi ja?
Es vnk neesmu vieteja (no Liepājas brauksu) tpc nav nejausmas kas tur tuvuma atrodas

@Mafii , ja viņa būs. Domāju vares tev sagadat kompaniju no pašas Liepajas autoostas. XD kkadas kafeinīcas ir, bet iet uz tām tas ir minus 1 -2h no cona. XD tiri no pieredzes. Svestmaizite nekad nebija lieka conā. XD

1 Like

Ar autobudu gan nebrauksu( bisk pa dargu iznak) brauksu ar draugiem,tapec diemzel neiznaks autoosta satikties , bet cona varbut gan
Un oki sagatavosu sev kadas maizktes ja nu est sagribas
Paldies!!! Atkal xD

Hei hei!
Laipni lūgta forumā!

Iesaku paņemt patiešām sviestmaizi, jo uz vietas ēdamais ir minimāls (pocky? ;D ) un dārgs!
Atkarībā, kas katram ir tuvu - 15-20 minūšu gājiena attālumā ir McDonalds… Narvesen ir 10-15 min. Atkarīgs no iešanas ātruma gan. Un ja nezin ātrāku ceļu, var būt ilgāk.
Ko vēl iesaku… paņem pietiekoši daudz skaidras naudas. Tur ar karti nevar neko pirkt, varbūt kafiju un nav solīts par vajadzīgā bankomāta klātbūtni ;D

Kā arī galvenais - paņem labu garastāvokli līdzi ;3 šādi pasākumi obligāti jāaizbauda kārtīgi

Zīmēšanas konkurs ir vairāki, galvenais seko līdzi bukletā cikos un kad.
piederumus ne vienmēr iedod. Dažreiz tikai papīru. Un ja tu vari paņemt sev pazīstamos rīkus vai ko tādu ar ko vienmēr zini kā labi kaut ko izveidot - kāpēc ne?

1 Like

Labs garstavoklis protams ka bus lidzi!! Un skaidra nauda der ja man gandriiz viss ir ta saucamajos “grabulod” XD vai labak iet izmainit uz banknotem?

1 Like

Un tajos konkursos nav ieprieks japiesakaas? Vai var ari uz vietas oierakstities?

haha, viņi priecājās brīžiem vairāk par grabuļiem, jo tad paliek, ko izdot citiem :smiley:

nav, uz vietas, bet galvenais nenokavēt ;
Es varbūt pati piedalīšos, so if you see a Kaneki Ken or Makoto Tachibana trying to draw, you can say hi ;3

Oks tad laikam nav jegas iet uz banku mainiit XD
Un noteikti pasveicinasu ja satiksu :wink:

1 Like

Starpcitu ja es perku biletes uz vietas
Cik ilgi apm man butu jastav rinda?

Tas gan ir atkarīgs no laika, kad tu plāno ierasties tur.

Atkarīgs no laika. Stundu vai vairāk pirms atvēršanas rindu nav vai arī tās ir mazas. Atvēršanas brīdī var nākties gaidīt rindā arī veselu stundu.

1 Like