Wintercon Cosplay & Dance Competition ideja

Par spīti tam laikam, mans biklums man neļaus dejot un cosplay man tā pat nebūs :smiley:


Reku es! Piesakos! ^^
Bahhh he so pretty! q.q

1 Like

Ohhh… būsi violētais samurais nice :smiley:

Es tevi jau pieliku sarakstam ^ ^
His voice is amaaaazing too :slight_smile:

Viens jau ieprieks mineja ka gribetu but ka Gakupo
@RyotaKatsu

Es šamējo izkonkureju! ';D Man kakraz pie pie Senbonzakuras der! ';D
A kam mēs šo visu gatavojam? ';D

Ja nemaldos, tad male vocalists tak ir tikai kādi … 5? Un populāri ir tikai 3, kas ir Kaito, Kagamine Len, un izrādās tas samurajs, Camui.

Dude… tikai 5? :smiley: [quote=“Jua, post:56, topic:1502”]
Kaito, Leon, Kagamine Len, Gakupo, Hiyama Kiyoteru, Big AL, Tonio, Utatane Piko, Oliver, Bruno… un re kur ir saraksts (tur ir norādīti dzimumi) https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Vocaloid_products
[/quote]

1 Like

Tu maldies popularitates zina…ir vairaki zinu ka vy2 tagad ari ir kluvis populars bet nu tad kada kuram gaume

Oh.
Nu es nosaucu tikai tos trīs kurus zinu, un tad pieliku klāt vēl kkadus random divus kuri iespejams eksistē bet nav īsti zināmi.
To be honest, lielākā daļa kuri tur ir nosaukti, ir man pirmo reizi dzirdēti.

EDIT: Skatos šos nosauktos vocaloidistus, un damn, Big AL ir izskatīgs.

Tas ta jā… jo meiteņu vocaloid ir populārāki nekā zēnu :smiley:

1 Like

Btw atgādinu ka grupas limits Unicon un Wintercon ir 8 cilvēki. Varbūt uz 9 uztaisīs izņēmumu bet uz to ļoti necerēt

Man ir viens svarīgs jautājums tiem kas piedalās.

Kā mēs mācīsimies deju?

Nu labi teiksim tā ka mēs tiekamies 1 reiz nedēļā lai izmēģinātu. Un mēs sadalam ko mācamies pa daļām. Piem: no 00:00 līdz 00:50. Ir trīs veidi kā mēs varētu ar šo apieties.

  1. Manuprāt labākais veids būtu ja mēs katrs individuāli mācītos deju mājās un tad kad tiekamies mēs varētu izlabot viensotram kļūdas un uzreiz mēģināt ar visām vietas mainīšanām.

  2. Otreiz veids ir ka 1 cilvēks katru nedēļu iemācās to daļu ko vajag iemācīties. Tad mēs tiekamies un tas cilvēks kā skolotājs iemāca visiem uzreiz. Šis arī ir labs veids tikai diezgan čakarīgs tam vienam kam tonedēļ jāmāca.

  3. Trešais sliktākais veids ir ka mēs visi mācamies uzreiz. (Šis tiešām slikts veids, tas riktīgi tērētu laiku. Es pat nezinu kāpēc pieminēju) :joy:

Nuu si gada Wintercon uzstasanas

Man patik pirmais pati biju domajusi pec ta macities…
Hmm kas attiecas uz treso ir cilveki kas ta tiesam macas bet tad visiem jadzivo viena pilseta…lai katru dienu vai katru otro varetu meginat

1 Like

Jā. Man tieši likās ka tas būs negodīgi pret tiem kas nedzīvo Rīgā

Ren …Gakupo…Kaito…Piko… Akaito

2 Likes

Nu taja zina mes jau varam macities patstavigi vel tik jasaprot kuru fragmentu mes macamies c:

Pēdējais vaitad nav Yuuma?
Vismaz Pomp and Circumstance Male version to tēlu izmantoja kā Vy2 ^ ^

Jūs pamanījāt ka man ļoti patīk ši dziesma? :joy:

3 Likes

Uhhhh… kā man riebjas Pico ;D