Wintercon Cosplay & Dance Competition ideja

Puiku char ar tur ir?

Hmm es domaju ka visiem patika Pomp and circumstances
Hmm pa cik es nedzivoju Riga un katru dienu neatrodos tur tad izdevigi butu nedelas nogales taisit…hmm gruti teikt bet izdevigak butu uztaisit tadu lielu parskatamu planu foruma un tad taja meetinga izrunat smalkumus un detalas

Puiku char?

ye. Male. cik noprotu jūs esat skuķīši un tad jau noteikti ābūt kādam puiku charam ar… Ne"?’;D

Nu ja kāds vēlas tad var pieteikties. xD Vnk jāpasaka ko grib cosplayot. :wink:

TUR IR KĀDS PUISIS? Tas ir viss ko gribu zināt sieviete! Simple as that! ';D

Pagaidām nav! Vai vismaz pēc vārdiem izskatās ka visas meičās.
Kā lai es zinu ko “char” nozīmē? :joy:

Wow, You dont even know basic words… Sad sad… Žel ka puiku nav ';/

Ja tu domā par vacaloid tad tur ir puišu tēli o.o ja es tevi pareizi sapratu :smiley:

Yeah… I guess so :joy:

Un ko jūs domājat par šo deju? o.o Cik jums tur 1:30 bija laiks… šeit it kā var apturēt dziesmu uz to laiku o.o

1 Like

Can you display all of them? ^^

Oooo šī ir forša ^^ Bet kapēc viņa beidzās tik pēkšņi?

Edit: Ui sorry nekas nebeidzās man dators vnk noluņojās xD

1 Like

:smiley: un es jau domāju ka ne to video ieliku :smiley:

Tu negribi pievienoties? Ja jā tad vnk pasaki kuru vocaloidu tu gribi cosplayot un es tevi pievienošu tam sarakstam ko es iepriekš sūtīju. ^ ^

Ohhh… my… viņu ir pietiekami daudz :smiley: bet meiteņu pārsvaru viņiem tāpat nepārspēt :smiley:
Kaito, Leon, Kagamine Len, Gakupo, Hiyama Kiyoteru, Big AL, Tonio, Utatane Piko, Oliver, Bruno… un re kur ir saraksts (tur ir norādīti dzimumi) https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Vocaloid_products

AAA tu runāji par male vocaloidiem? faceplam es tagad tikko to sapratu. Sometimes I feel like the most stupid person on earth :fearful: :no_mouth: :joy:

Es domāju ka tu prasīji vai kāds džeks ir pieteicies šim. :sweat:

Sorry… neesmu dejotāja tips un cospley man arī nava :smiley: Soooo… yeah… :smiley: Es varu palīdzēt tikai šādi :smiley:

Ne tikai tu :D es arī :D

Awww žēl. Ja pārdomā līdz WinterConam ir iiiilgs laiks ^ ^