Video atskaite par hangoutu uz dīvāna 28/03/2016

Tu domā, ka šī foruma izveidotājs tevi nevarētu turp ievest? :smiley:

1 Like

Ievest jau varētu, bet uz to brīdi man šķiet es vispār nevienu anime nebiju noskatījies. Būtu diezgan neveikli ja jūs tur savā starpā runātu, un es sēdētu malā muti ieplētis un domātu kas tas vispār par kosmosu… :smiley:

Es vispār after party tikpat kā pavadīju tikai runājot ar DarKray par lolu un anime. :smiley:

2 Likes

Nja tas gan bija ka bija

1 Like

Lai nu tā būtu. Nākamreiz cītīgāk mēğināšu plēst lapas ārā plānotājam, lai varētu ierasties uz meetup. :slight_smile:

1 Like

Tu laikam šito meklēji. >_<

@Mrspambox3 - luk te ir atskaite =]

spambox approve

jā, paldies. Izskatās, ka konkrēts laiks vēl nav zināms :slight_smile: viss atkarīgs no kociņiem

1 Like

Blje, tas kuilis! Jebatj! Jaabeidz eest un jaasaak aktiivaak kusteeties. -.-

1 Like

nav tik traki :smiley: vnk izgūlies tā slinki

Aptuveni tā izskatījās viss video graizīšanas stadijā - 43 atbildes ( 44. atbilde bija idejiski turpinājums vienam citam jautājumam) ^^

Runājot par pilno versiju, Ja Jūlija un citi neiebilst, varu izlikt trūkstošo daļu un atklāt intriģējošis noslēpumus… kurš tad ir riebīgākais no foruma… kapēc Menestrelam netīk “Darkijs” un citus labumus. To visu uzzināsies tagad un tūliņ, raidījumā … khmmm aizrāvos.

1 Like

Kur domaa likt pilno versiju? Vai ari esi jau ielicis? :slight_smile:

Ja kads no dalibniekiem ir pret - rakstiet!
(tad var izdarit ta ka video ir pieejams tikai dalibniekiem)

1 Like

Vēl neeesmu nekur, vien piebilstu klāt XD ka dažus papildus materiālus varētu vēl izlikt XD

1 Like

Pilno versiju :raised_hands:

1 Like

Vel - es censos izdomat kadu labu nosaukumu hangoutam uz divana. Ir idejas?

:open_mouth:

Hangouts uz dīvāna? :smiley:

2 Likes

Nepiesienies maniem jautaajumiem! xD