Video atskaite par hangoutu uz dīvāna 28/03/2016

Man pat viņos nāktos piedomāt… :smiley:

Ne, ne. Mani reiz audzināja, ka no nezināšanas nav jākaunās. Man drīzāk būtu daudzi jautājumi par visu ko, lai es labāk saprastu par ko iet runa :smiley:
Ar to plānošanu ir kā ir - noteikti būtu interesanti piedalīties kādā meetup, bet es lielākoties laicīgi neko ieplānot nevaru.

1 Like

tas arī labi :slight_smile: jautājumus uzdot vienmēr ir fun!
hhm…tad Tu arī nezini kur atrast to tēmu par foruma plānotajiem pasākumiem? Atceros ka to lasīju (bija arī Sakuras pasākums), bet nez kur to tagad atrast.

Nope, nezinu gan kur atrast. Paļaušos uz Mārtiņu, ka viņš man pados ziņu ja kaut kas tiks plānots. :slight_smile:

Tu savu padu veselu gadu nevarēji savākt, nu jau brīvāks esi? :smiley: Jk, noteikti pateikšu, kad būs. Diemžēl, otrajā AF meetup tu negribēji vēl doties. :smiley:

Tas tu nevarēji izbrīvēt sev laiku, lai mani satiktu, vēl tagad labi atceros dažu labu atrunu, bet par to skaļi nerunāsim :smiley: Kas tas par otro AF mītingu? Neatceros neko par tādu.

Es tev vienreiz piedāvāju (spēlējot lolu). Tu atteici, jo teici, ka neesi daļa no foruma vai kaut ko tādu. ~_~

Nu man gan jau likās, ka jums tur slēgtais pasākums, kur tik ar ielūgumiem iekšā tiek :slight_smile:

Tu domā, ka šī foruma izveidotājs tevi nevarētu turp ievest? :smiley:

1 Like

Ievest jau varētu, bet uz to brīdi man šķiet es vispār nevienu anime nebiju noskatījies. Būtu diezgan neveikli ja jūs tur savā starpā runātu, un es sēdētu malā muti ieplētis un domātu kas tas vispār par kosmosu… :smiley:

Es vispār after party tikpat kā pavadīju tikai runājot ar DarKray par lolu un anime. :smiley:

2 Likes

Nja tas gan bija ka bija

1 Like

Lai nu tā būtu. Nākamreiz cītīgāk mēğināšu plēst lapas ārā plānotājam, lai varētu ierasties uz meetup. :slight_smile:

1 Like

Tu laikam šito meklēji. >_<

@Mrspambox3 - luk te ir atskaite =]

spambox approve

jā, paldies. Izskatās, ka konkrēts laiks vēl nav zināms :slight_smile: viss atkarīgs no kociņiem

1 Like

Blje, tas kuilis! Jebatj! Jaabeidz eest un jaasaak aktiivaak kusteeties. -.-

1 Like

nav tik traki :smiley: vnk izgūlies tā slinki

Aptuveni tā izskatījās viss video graizīšanas stadijā - 43 atbildes ( 44. atbilde bija idejiski turpinājums vienam citam jautājumam) ^^

Runājot par pilno versiju, Ja Jūlija un citi neiebilst, varu izlikt trūkstošo daļu un atklāt intriģējošis noslēpumus… kurš tad ir riebīgākais no foruma… kapēc Menestrelam netīk “Darkijs” un citus labumus. To visu uzzināsies tagad un tūliņ, raidījumā … khmmm aizrāvos.

1 Like