Unicon 2017 topic

paskaities, cik ass ir, jo varbūt tas vizuāli izskatās, bet reāli nav tik traki?
+ja kas apsargi parasti pārbauda ejot iekšā. bet ja plastmasa tad vajadzētu būt ok (?) :'D

Jā, bildē izskatās gan. :smiley: Nav ass, ja godīgi, man pašai būs jāuzmanās pašu galu neatsist kaut kur, lai nesabojātu. Unicons arī deva atbildi, ka viss kārtībā, ja nav ass.

1 Like

Takā jā, tagad varēsiet mani atpazīt, droši nāciet, sakiet čau, par cik pati pēc skata īsti jūs neatpazītu. :smiley:

1 Like

Man ir taads nopietns jautaajums… Pagaishgad uz uniconu vajadzeeja personas apliecinoshu dokumentu… Vai uz sho uniconu arii vajadzees?

Nezinu, man personīgi Sana garadarbi patika, daudzus trūkumus es norakstīju uz akustikas problēmām, kas bija jūtami. Tomēr Sana ir specifisks dzidātājs…

labāk paņem… ja ir ID karte, pietiks ar to.

Nezinu kaa ar VienradzhKonu, bet uz manis riikotajiem pasaakumiem visiem, kam ir zem 16, pat rakstisku vecaaku atljauju prasu, vai arii pilngadiigu pavadoni. :smiley:

2 Likes

Diez vai tev kāds to pieprasīs uzrādīt, bet paņemt tev to neviens neliedz.

to vajadzēja, tikai ja bija studenta biļete cik atceros so ja tev tāda nav tad dziļi šaubos, ka vajadzēs

Man ir tāds jautājums… Gandrīz visi no tiem kosplejeriem kas uzstājas uz skatuves nemaz nav redzami nedz ārā, nedz zālē kur viss notiek… KUR VIŅI PAZŪD?

1 Like

It’s black magic

Cik negaidiiti… *- *

Neviens nezin.

1 Like

no pagaso cona piredzes kad bija iespeja uzstaties tad vau teikt kad daudzi uzturas backstage telpas un krietni tik uz vakarpusi no turienes iznak tapec varbut uzreiz pec uztasanas tu vinus varetu neredzet ^.^

A ko taa? :frowning: Ar tik daudziem varētu iepazīties…

nemaku teikt katram savs iemesls …cits paliek lai iepazitos ar fellow cosplayers …citi grib atputies pec uzstasanas …var ja but ir ari iemesls ka tur tu nejuties ka silke muca :smiley: :smiley: jo cik atceros visi nebija sabazti viena telpa bija it ka a un b telpa

Es šodien izdarīju lielāko kļūdu savā dzīvē… Es uniconā nopirku korejiešu ēdienu… Man likās, ka tas būs kkādi garšīgi saldumi, bet realitāte bija tāda, ka tas viss garšoja šausmīgi :expressionless:

1 Like

Tev nu gan laba dzīve ja tă skaitās lielākā kļūda tavā dzīvē :smiley:

Bet runajot par edienu, es dabuju extra pīrādziņu par brīvu ^ ^

1 Like

Laikam bija daudz garšīgāks nekā viss tas, ko es biju nopircis… ;-;

bija labs.