Sveikiņi no lapsiņas :)

Naruto mangai vismaz ir beigas. Anime drošvien gada beigās tikai beigsies. Varbūt.

Es neesmu no tiem, kas lasa mangu…ir pāris kuras iesāktas, bet dodu priekšroku grāmatām. Netieku līdzi animēm, kur nu vēl mangai :smiley:

HxH… njā, bet tur bija tie garie hiatusi :worried:

Phew… labi ka izlēmu pievērsties sentēvu metodei un izlasīt:D

Grāmatas arī patīk, bet nu jau vairs nav laika tik daudz lasīt. visu laiku tikai obligātās literatūras. Nekāda prieka. Šobrīd esmu gatava norakt to Raini blakus savai migai un izlikties par beigtu

Rainim nav ne vainas, bet jā piespiestā kārtā nemitīgi lasīt…izsaku līdzjūtību :smiley:

Nepatīk lasīt. Ir tikai divas grāmatas, kuras esmu izlasījis ar baudu - Tironozauru Kanjons un Fieldy’s Got The Life

Man viņš liekas pārvērtēts. Labāk Aspasija patīk :smiley:

nu, neko darīt :smiley: Pasaulē jābūt gan teorētiķiem gan praktiķiem :smiley:

Tā jau ir gaumes lieta :wink:

@Especti Game of Thrones esi lasījis? Tās 5k lapuses man pagāja ļoti ātri :smiley:

Ice and Fire ķipa?

Nē un negribu. Neinteresē. :slight_smile:

jap. piekrītu :slight_smile:

Jā…nu aptuveni 5 grāmatas vidēji sanāk man šķiet 5k lapas.

@Especti Es nespēju izprast tavu gaumi ;D Daudzas lietas sakrīt, bet tik pat daudz nesakrīt…so weird :smiley:

Grāmatas, kā informācijas līdzeklis jau ir pamatīgi novecojis. Tikai tāpēc, ka nav un nevar izveidot video variantu lasu dažas. :confused:

Mana gaume nav pat man saprotama. :slight_smile:

Kā esmu teicis, esmu oldschooler with my winamp, skype and books, and other stuff.

same here. At least I was :smiley:

Old schooler… Čali, mēs abi esam veci kā šī pasaule. :smiley: Vismaz uz AF fona. :smiley:

Kas mainījās? :smiley:

@Especti Nuu nav tik traki…neesam vecākie :smiley: