Sveikiņi no lapsiņas :)

Starp citu, kāds ir tavs iecienītākais anime? Par mangu nejautāšu, jo to nelasu :smiley:

Nu man baigi patika FMA: Brotherhood… right in the feels :slight_smile:

1 Like

Ja jau tik viegli ar vienu atbildēji, laiakm tiešām mazāk skaties :smiley:

1 Like

Tu domā, ka tas ir mans viss arsenāls? :smiley:

1 Like

Jap. protams ka patika vairākas, bet esmu redzējusi tikai tādas populārās like death note, naruto ( ja to skaitām) mirai nikki, attack on titan, FMA: brotherhood, black buttler, umineko no naku koro ni, utt. bet nav daudz.
šobrīd ir tāds FMA moments :slight_smile: man atdāvināja FMA mangu 4 volumes :slight_smile:

psst… es domāju ka nav :wink:

Nu viņš tev ir tāds…maziņš :smiley: :smiley:

@Kitsune-chan Protams, ka naruto skaitās! Tur ir friendship feels!!!

Nu tad jap :smiley: 3 mēnešos sanāca noskatīties :slight_smile: un vēl palasīt klāt

Zinu te dažam labam ir hates par viņu, bet camon vēl klāt tā japāņu tradicionālā mūzika, kas viņam ir OSTā…tā ir bomba.

Starpcitu klausies kaut ko no japāņu mūzikas?

Pārāk maz par mani zini. :smiley:

Naruto ir labs. Kad nav filleri. :smiley: Viss pārējais pieriebjas ātri. :smiley:

Nedaudz pavisam. patika daži vokaloīdu gabali, bet tā patika mūzika no openingiem. it īpaši fairytail (Pati neskatījos, bet atklausījos mūziku gan )

jap atceros, kad noskatījos pa 20 ep dienā, jo filleri…

Mjā man ar nepatīk tie filleri…tā jau paši par sevi viņi ir oki, tikai KĀDĒĻ viņus bāž tieši episka endinga cīņā!??

Sveicināta forumā, visi šeit ir jauki un samērā runīgi, tāpēc nav par, ko satraukties! :smile:

No shit! :smiley:

jap. tie tūkstots flashbacki… paskipo un beigās sanāk ka esi noskatījies epizodi 6 min :confused:

Hmm varu ieteikt pāris gabalus, bet jā viss sākas ar OP un tad jau lēnām sāc klausīties pašus izpildītājus. Piemēram, EGOIST, Kokia, Aimer, One Ok Rock, Acidman utt.

Tādēļ es Naruto neskatos vairs kad nāk ārā epizodes, bet han sakrāju vairākas epas un tad laižu cauri. Savādāk pārāk saraustīti sanāk.

Tāpēc labāk skatīties Fairy Tail vai HxH. :smiley: Tur tāds sviests nav. :smiley: FT mēdz būt filleri, bet parasti attaisno sevi. ^^

es gan izlasīju mangas turpinājumu. Nebija slikti :slight_smile: