Overwatch - klačas

Man ir ļoti neērti, kad viņš skatās uz manīm tad, kad es ēdu :smiley:

1 Like

Man liekas, ka tagad radīsies ļoti daudz memes par šo :joy:

Līdz cikiem viņš tā sēdēs?

es nezinu, bet es viņu atbalstu 100%

1 Like

Tas kamīns aiz viņa… Malka nepaliek melnāka un tās nepaliek mazāk :neutral_face:

1 Like

greenscreen, draugs, greenscreen

1 Like

Man jau sen bija interesants jautājums radies. Kas tā par rotaļlietu pa kreisi un kāpēc tieši tāda kāda viņa ir un kāpēc tā ir OWčā??

tas ir Pachimari, tā visuma kautkāds brand toy, gluži kā mums ir hello kitty, rilakkuma utt.
worldbuilding triks, lai padarītu ovw visumu ticamāku, 'iedzīvotāku’
un vēl deviem vajadzēja piemīlīgas mantiņas, ko likt claw mašīnās hanamurā(? man šķiet)

1 Like

Jau ir 20:00 un viņš turpina sēdēt :neutral_face:

jau ir 20:00 un mēs te turpinām sēdēt

Neizskatās tik traki dārgs. Cerams, ka varēšu tādu dabūt Winterconā. Starp citu, kad te būs wintercona topic? :thinking:

Mēs un vēl 35 tūkstoši cilvēku, kam Ziemassvētku vakarā nav ko darīt kā skatīties uz Džefu :smiley:

1 Like

uztaisi :^)

labi, pietiek spamot, man filma novilkās. paldies Džefam par kompāniju. priecīgus svētkus.

1 Like

Es tikko pamanīju šausmīgi svarīgu lietu! Stīvs Džobs nēsāja melnu kreklu ar garām piedurknēm un Džefs nēsā melnu kreklu ar garām piedurknēm! Tā ir bagātu un veiksmīgu cilvēku zīme! Laiks arī man tādu iegādāties :D

Nop, jo šos topikus taisa tikai @kikimuffs :smiley:

Liels paldies viņam, došos spēlēt OW

Viņš joprojām tur sēž!!! Tas noteikti ir timelapse, jo nu nevar būt tā, ka viņš tur vnk tik ilgi sēž un kamīnā ar malku nekas nenotiek

https://www.instagram.com/p/BdGQLvEnce8/ arī Džefa pasēdēšanās var rasties nelielas problēmas xD

P.S. viņš tur joprojām sēž


Džefs ir tik foršs! XDDDD

Tika paziņots jaunais Hero!!

Nu viņi visu laiku strādā pie jauniem varoņiem, tākā tur nav ko brīnīties… principā pašlaik balstoties uz loru un citiem sīkumiem pietrūkst mobīlais tanks no Talon puses, kuru izlaižot teorijā varētu būs nākamis “konflikta” events