Overwatch - klačas

Ak Dievs! viņš skatās uz manis :smiley:

mūs sarās par tēmas piespamošanu :D:D:D
tas piens paliks silts, fui
20k cilvēki

1 Like

Ko viņš tādu izdarīja, ka viņam tagad nākas darīt kko tādu? :smiley:

Mums vajag vēl cilvēkus, lai varētu tagad šo tēmu apspriest :smiley:

VIŅŠ NOVILKA BRILLES!!! Es pirmo reizi viņu bez brillēm redzēju :joy:

1 Like

tā vietā, lai strādātu pie tā, ka varoņi ir actually spēlējami (Ana???) viņš dara šo

vismaz neesmu vienīgā bez nekā darāmā šovakar :D:D

1 Like

kad sasniegs noteiktu skatītāju skaitu tiks izlaists nākamais varonis

1 Like

Nav nemaz tik grūti ar viņu spēlēt. Jā ar viņu ir pasmagi, jo nākas gan cīnīties, gan palīdzēt savējiem, bet tas ir iespējams. Labs sākums viņas apgūšanai ir Widowmaker. Man šķiet, ka tīri labi viss OWčā ir sabalansēts

Nemelo :smiley:

uz konsoles viņa ir nespēlējama

1 Like

Es vispār nesaprotu, kā var uz konsoles spēlēt OWču?! Ar peli var ātri un labi pietēmēt un labi pagriezties apkārt bez ierobežojumiem! Nav gadījumā tādas opcijas, ka pie konsoles var pielikt peli un spiedpogu plakandēli?

(es atvainojos tam, kam šis viss būs jāsatīra)

protams, ir m&k adapteris, ja tev nav žēl extra 150 dolāri, bet tici man, uz konsoles spēlēt nav tik grūti

1 Like

šis tač nav nopietni vai ne?

Es uz konsoles tik Mortal Combat biju spēlējis un FiFu un bija diezgan čakarīgi :smiley:


ES KNAPI PASPĒJU SATAISĪT SCREENSHOTU! I need healing!!! :joy: :joy: :joy: Kas tād bija pavisam negaidīts :D

1 Like


"I need healing" Jeff es gaidu svaigākus memes, lūdzu,

1 Like

Kāds ir tavs main hero? :thinking:

pharah/roadhog :^)
Mercy neskaitās jo neviens neņem support??? un tad es kā tāda aukle pieskatu nepateicīgus randos? Mercy nevajag nekādu skill

1 Like

Ohh, es ar viņu esmu nospēlējis kādas 26h un kādu laiku ar viņu nespēlējot pazaudēju visu savu skilu.

Diezgan bieži iznāk ar viņu spēlēt, jo atskāros cik gan viņš ir spēcīgs un mapēs kur ir plaši ‘‘nezdibeņi’’ es parasti metu laukā pretiniekus :smiley:

Ar viņu ir salīdzinoši viegli spēlēt, bet man nepatīk, jo tad redzu, ka mana komanda nekam neder un tikai es varu glābt situāciju :D

1 Like

man ir tāda sajūta, ka Jeff barojas no manas dzīves spēka
es novecoju par stundu katru reizi, kad viņš samirkšķina acis

1 Like