Overwatch - klačas

Junk ir ta teikt mans dveseles personāž, speleju ari ka rein… pedeja laika saku apgut un piemeklet citus personazus.

Vel ar moiru samera biezi speleju. Ta top 3

1 Like

Līdz kuram datumam ilgst events?

Līdz 1. Janvārim

oho, vēl kāds ps4 spēlētājs :^0

es spēlēju Slikti bet man iet jautri, tādēļ es comp neeju :D pēdējā laikā cenšos atmest support main atkarību. ar tracer ir samērā interesanti spēlēt, izrādās. tas ir, kad es tieku pie tracer.
mans ps4 niks ir pirmdien, pievienot varēšu tik pēc-ap jauno gadu :D kādu laiku neesmu mājās.

1 Like

Okey ,nevaru sagaidīt kad varēsim uzspēlēt :heart:

1 Like

4 posts were split to a new topic: Kas ierunā Overwatch varoni Bastion?

Paldies ^-^)/

1 Like

Nu ko draugi tuvojas jauna sezona ! Kā jums parasti gāja iepriekšējajod placement matches? Kādi mērķi šai sezonai?:+1:t2:

Pēdējā placement matchos es uzvarēju 8, 1 bija neizšķirts un 1 zaudēts. Šajā sezonā mēģināšu iet uz platinum ranku

Uz pleiša ir diezgan neiespējami dabūt 8 uzvaras

Es ceru šoreiz vismaz uz 5 uzvarām, lai man būtu stabils gold ranks un varētu jauki iet uz platinum

Jap tas būtu vislabākais , cik tev pietrūkst līdz golden gun? :joy:

Ja es visu pareizi sapratu, tad šīs sezonas beigās es iegūst 250 pt un tad man atliks tik vien kaa 1000 pt līdz manam pirmajam golden ierocim D.vai xDD Tev jau ir golden ierocis?

1 Like

Ehh nē man pagaidām ir kkur 1500 , šajā sezonā mēģināšu dabūt kkur 500, un tad kkā arī tos 1000, kam pirksi jau zini?

Pirkšu D.vai. Un man liekas, ka tu pirksi Meijai vai ne? :smiley: Vispār tie punkti diezgan ātri krājas, ja QP aizvietot ar competitive spēlēšanu :smiley:

1 Like

Ehh , vai Mei es īsti nezinu , bija doma Mercy ,bet sapratu ,ka viņai pirkt jēgas īsti nav takā gaidu kādu priekšlikumu :joy:

Pērc Doomfistam. Viņam ir lielākais zelta ierocis spēlē xD

1 Like

Man tāds prieks ka mūsu OW topiks ir viens no aktīvākajiem😂

1 Like

Istenibā varētu , vēl esmu domājis par Anas ieroci,riktīgi labi izskatās😂

Es pirkšu ieroci sava main hero - D.vai, lai brīdī kad es sāku uzbrukt savam upurim, tas saprastu, ka viņam ir beigas :smiley: