Overwatch - klačas

Woah, forši, ka ir cilvēki, kas spēlē tādus neierastākus varoņus, kā Mei. Laba Treisere vispār pretiniekiem izmežğī acis uz 360 grādiem :joy: Es ik pa laikam arī uzspēlēju kā Meija, lai pakaitinātu pretiniekus tos saldējot :smiley:

Jā , pats viņas neciešu :joy: ja pretiniekos ir grūti vien ir dabūju iet ar Junkartu

Junkrats vispār ir staigājoša atombumba xD Cik zinu, tad @Kadiljaks viņu meino

Eh cik noprotu , te ir pavisam maz cilvēku , kuri spēlē uz ps4?

Man nepatīk, kad pretiniekos ir mazi un ātri varoņi, kuros ir nereāli trāpīt, piemēram bieži ir tā, ka gandrīz nobeidzu prerinieku Mercy un tā pēkšņi aizlido prom pie savējiem. :joy:

Cik zinu, tad OW uz PS4 te spēlē tikai @vriska

Njā , tas ir nereāli piemēram ar Mei , totyal myhem modā sasaldēt Treiseri😂

1 Like

Njā , jāgaida atbilde tagad tik no viņa :face_with_hand_over_mouth:

1 Like

No viņaS :smiley:

Opā , tas nu gan ir jaunums :joy: , nezini kā viņa spēlē?

To nu tev nāksies pārbaudīt pašam spēlējot ar viņu. Cross-platform izprieca maksā ap 150$ tāpēc neesam saspēlējušies

Kad nopirku konsoli man arī likās ,ka būs galīgā pakaļā , bet ,kad pierod tik traki jau nemaz nav viss iet kā pa sviestu

Uz konsoles biju spēlējis tik vien kā Mortal combat un dažas sporta spēles. Nevaru iedomāties cik gan grūti ir uz tās spēlēt OW

Var pierast , tikai obligāti kursori katram champ jāpielāgo lai var precīzāk trāpīt

1 Like

Junk ir ta teikt mans dveseles personāž, speleju ari ka rein… pedeja laika saku apgut un piemeklet citus personazus.

Vel ar moiru samera biezi speleju. Ta top 3

1 Like

Līdz kuram datumam ilgst events?

Līdz 1. Janvārim

oho, vēl kāds ps4 spēlētājs :^0

es spēlēju Slikti bet man iet jautri, tādēļ es comp neeju :D pēdējā laikā cenšos atmest support main atkarību. ar tracer ir samērā interesanti spēlēt, izrādās. tas ir, kad es tieku pie tracer.
mans ps4 niks ir pirmdien, pievienot varēšu tik pēc-ap jauno gadu :D kādu laiku neesmu mājās.

1 Like

Okey ,nevaru sagaidīt kad varēsim uzspēlēt :heart:

1 Like

4 posts were split to a new topic: Kas ierunā Overwatch varoni Bastion?