No Game No Life - Cosplay

Nu @Mariisama kkādas mangas demonstrēja UniConā, īsti nesapratu vai tās būs veikalā, jeb tikai paskatīties ļāva. :smiley:

Skaidrs.Atliek tik gaidit Septembri tad

Iespējams, ka septembra beigas pat. :slight_smile:

cik atceros tad majas lapa viniem atveras vel velak …Tad jau vel kads laiks ir jagaida

gaidīt un neko nedarīt - mana specializācija :3

1 Like

Pie tam mangas pārdošana viņiem ieplānota perspektīvā, kā saprotu. Iesākumā pārdošanā būs tikai amerikāņu komiski.

viena no draugiem.lv anime domubiedru grupam vini itka runaja par specpasitujumiem ari .Ta ka tad jau redzes

Draugos ir tikai viena aktīva anime grupa… :smiley:

man likas tur bija divas tadas bet nu ok lai jau ta butu draugos es tikai sad tad ieeju ta ak maz zinu kas tur notiek

Ir vairākas anime tematikas domubiedru grupas, taču par aktīvu var nosaukt labi ja vienu. :smiley:

Ko? Kas? Manis Uniconā nebija …
Bet veikals Zarg! būs komiksu veikals, un manga tajā parādīsies tikai pēc pieprasījuma.
Kaut kā tā. Ceru ,ka pa tēmu atbildēju.

Vai tad tā milzīga komiksu kolekcija nebija tava veikala preview?
P.S. Uzreiz pieprasu “Некроманки” krievu valodā!!! :3

Nē, Unicon un Zarg! ir atsevišķas organizācijas… Ta kā tas, ko viņi kaut kur sadabūjuši nav Zarg!'a komiksi.
Cik zinu, tur bija visi vecie komiksi.

Par mangu krievu valodā - par to vēl bus jāprasa un jādomā kā un kur

Nu domāšanu atstāšu tev. Es tik paziņoju, ka te ir viens potenciāls pircējs. :3

Paldies :wink:

Starpcitu, cītīgi cenšamies (es un vēl daži potenciālie pircēji) ieviest “pre-order” opciju iekš Zarg! saita. Ta kā, ja tas tevi arī interesētu - raksti pa tiešo uz Zarg! lapu facebook’ā :smiley:

Nuuu… Ar pre-order vairs neskaršos, kopš steam mani izjokoja ar Watch Dogs. :confused: