No Game No Life - Cosplay

Būtu jāsāk. Eune izveidoji akountu, bet pat vienreiz neesi uzspēlējis. :smiley:

Samērā lēti, chibi figūriņas. Attiecīgi var būt gan anime tematikas, gen jebkā cita. Pastāv oriģināli nendroidi. Figuriņā nav viendaļīga, un viena komplekta nendroid detaļas, protams, der visiem citiem. Attiecīgi, īlgi anv jādomā, lai pielīmētu Asuna seju kirito ķermenim. Nendroid daudzums uz šo brīdi ir ap 4 000, līdz ar to to kolikcionēšana paliek samērā interesanta, ja ņemt vērā, ka pastāv arī ekskluzīvie nendroidi.

Renge!

Un no savas puses varu pateikt, ka mani arī īpaši nesaista kas tāds. Izmest naudu kaut kādām figūriņām… Meh :smiley:

Kolekcionēšanas gars tev nepiemīt… :frowning:

Cik ir samērā lēti? :smiley:

Es labāk nopērku kādu lētu spēli steamā :smiley:

1 Like

Vo Zaķīts zina kā tas jādara :smiley:

20-50 eiro par figuriņu. Mandarake - 10e (ja lietotas vai saplēsts vāks). Vietejā anime-san.lv, 35-50 eirotaloni.

Hmm, ja tas skaitās samērā lēti priekš chibi figūriņas, tad būs jāsāk no tevis iekasēt nauda par ienākšanu forumā. :smiley:

20 cm figūriņas - 70 - 200 eiro… :smiley:

Un uzmanies ar nodokļiem pēc finansiālā statusa. Ātri vien savu nāvi atradīsi, ka ļaunais diktators. :smiling_imp:

P.S. Pērku tikai lietotas no mandarīna. ))

Nu nezinu… Nav jau pārāk dārgi, bet par tādu cenu es labāk mangas kolekcionētu. :confused:

Ja būtu pieejama manga Kr.Val. arī kolekcionētu, bet no nendroidiem neatteikšos.

Ehhh… vajadzēja jūms bērnībā pokemonus spēlēt… saprastu cik kruti ir savākt VISUS!!! :frowning:

1 Like

Es zinu, bet maks saka kategoriski nē, ja ir sasodītas 4000 figūriņas. :smiley:

Sāc mācīties angļu valodu. ;/

Es angļu valodu zinu, bet tā nav mana dzimtā valoda. Man patīkāmāk lasīt mentāli skaidro “bļaģj”, nevis kapitlistu “fuck” :smiley:

Es pat angliski dažreiz esmu sācis domāt, takā angļu valodā all the way! Latviski filmas vispār vairs neskatos. Nesen kad Iron man gāja pa TV izdomāju noskatīties, bet es wnk smējos par to kā tur ir iztulkots dažs labs teksts

Kaut kur internetā noteikti var nopirkt.

Ar piegādi uz Latviju? Nu nu :d

http://anime-san.lv/index.php?route=product/category&path=96_88_90 :lol:

Uz šo biju paskatijies kaut cik, bet palasiju aprakstu un palasiju bišku… Garām. Nav kolekcionēšanas vērts. Palasīt un izmest.

driz busot vala ari komiksu veikals kur bus pieejamas mangas,kas zin varbut ari krievu valoda