Mūsu drēbju mazgāšanas paradumi

Visai polarizēts kanāls, bet vismaz šis video paskaidro ļoti labi par mūsu uzvedību

Arī joka pēc
Cik katram ilgi dzīvo purgatory jeans:

  • Divas dienas
  • Četras dienas
  • Nedēļa
  • Divas nedēļas
  • Trīs nedēļas
  • Četras nedēļas
0 voters

Es īsti nesaprotu.
Vai viņš vai Tu vai citi tos “purgatory jeans” izmanto vēlreiz?

Piemēram man ir vairākas čupas.

  1. Uz otras gultas (man istabā ir divas gultas) ir pāris drēbes kuras nēsāju pa māju. Džemperis, biezākas bikses vai plānākas bikses vai šorti, vilnas zeķes, utt. Atšķirībā cik karsts vai auksts mājā.
    1.2 - dažreiz gultas otrā galā dažas no tīrajām izmazgātajām drēbēm, jo vienkārši slinkums nolikt skapī :sweat_smile:

  2. Istabas otrā pusē uz beigta datorkrēsla ir izejamās drēbes. Ar tām ar kurām dodos uz pilsētu iepirkties, pie ārstiem, uz darbu (bet ne strādāt ar tām). Var teikt, ka senāk tās būtu skolas drēbes.

  3. Pirms tam vienā plauktā, bet tagad uz lielas tukšas kartona kastes (datorkrēsla iepakojuma kaste) stāv drēbes ar kurām eju ārā strādāt, lauku darbi.

Tā kā es tās izmantoju visu laiku.
Man nav čupa kas vienkārši stāv sazin cik ilgi un tad nonāk mazgāšanā.
Viņas nonāk mazgāšanā kad ir pietiekami panēsātas, pietiekami netīras vai pietiekami sasvīdušas. Tā kā vienas var tik uz mazgāšanu pāris dienās, citas pēc vienas otras nedēļas, it depends on stuff.

1 Like

Man ir:
Izejamās drēbes, kuras, ja esmu jau vismaz vienu reizi vilcis, bet nav netīras, lieku uz kumodes, praktiski vienmēr salocītas; ielieku veļas kastē, kad redzu, ka ir netīras (ļoti atkarīgs no tā, cik bieži eju ārā un kādi laikapstākļi).
Hudijs, kurš ir uzmaukts uz mana datorkrēsla atzveltnes, jo 1. krēsla atzveltnes un sēžamvietas materiāls ir diezgan abrazīvs un ar laiku var sabojāt drēbes, hudijs to novērš (sēžamvietai ir spilvens), 2. ja paliek vēss, pagriežos, novelku no atzveltnes un velku mugurā.
Teorētiski vēl ir divas baikas, kuras karājas koridorā uz veļas pakaramā, un kuras uzvelku baigi reti. Vajadzētu bāzt skapī, vienmēr aizmirstu. Nvm, vienu baiku iebāzu skapī, otru pakarināju pie jakām, solved.

Kad eju ārā, tad uzvelku izejamās drēbes un mājas drēbes lieku uz gultas, reverse when I come back.

Ja neskaita āra jakas, tad nekāds cits apģērbs nekur nestāv/neguļ/nekarājas (izņemot, kamēr žūst), viss pārējais ir vai nu drēbju skapī vai kumodē, kārtīgi salocīts. I hate mess.

Kad dzīvoju pie senčiem, tad gan izejamās drēbes vai mājas drēbes (atkarībā no tā, vai atrados mājās vai tikko ienācu no āra) karināju uz datorkrēsla (jo tas bija vienīgais krēsls, kurš piederēja man).

Tu nepiedāvāji opciju “nekad neesmu mazgājis savus džinsus”. ;D

Mana drēbju sistēma ir augsti kalibrēts mehānisms. Es turu savas tīrās drēbes uz krēsla un uz zemes vienu vai vairāk reizes lietotas drēbes. Ķermeņa mazgāšanas gadījumā, grīdas drēbes dodas uz veļas grozu un on krēsla tiek izvēlētas jaunas grīdas drēbes. :D Zeķēs vienmēr atrodas uz grīdas, jo tās ir radītas, lai atrastos pie zemes, pārējo drēbju gadījumā iespējami īslaicīgi izņēmumi.

1 Like

huh

Jebkādas drēbes uz zemes ir BIG NOPE for me.

2 Likes

Kaut ko tādu es varētu atļauties, ja man būtu 2 krēsli pareizajā vietā. :D

1 Like

Izklausās pēc kaut kāda modernā fenšui: kāpēc zeķes nav veļas grozā? Zemes elementi šobrīd pārāk spēcīgi, kad Merkūrija horoskops ieies ūdens zīmē, tad savākšu

1 Like

Kā tava draudzene tevi paciešs :smiling_face_with_tear::smiling_face_with_tear::smiling_face_with_tear:

Tās zeķes tak vēl ir velkamas!

I’m keeping it real and fresh. :kawaii_potato:

Manuprāt tev jāatsvaidzina zināšanas par vārda fresh nozīmi XD

Man ir tas svaigums, kas katru reizi tevi pārsteidz ar zeķu atrašanās vietu.

Un tad tās zeķes paliek tādas ka var cilvēku nosist

1 Like

Ja tu atrodi tādu zeķi, nez kā tev to pateikt, bet varētu būt, ka tā netika vilkta uz pēdas.

… man atkal viss vienkārši, mazgāju melno ar melno, balto ar balto, krāsaino ar krāsaino un āra darbu ar degvielu…
Also, interesting life-hack: balto veļu mazgājot jāpievieno mazliet sodas, kas palīdz balināšanai, un katrā mazgāšanas reizē jāpievieno mazliet sāls, jo tā palīdz novērst kaļķakmens veidošanos. Also, biku etiķi var pievienot, lai noņemtu esošo kaļķakmeni…

2 Likes
  1. Pa labam staigājamais vai mājas, ja eju laukā, tiek atstāts uz dīvāna (kas ir arī mana gulta).
  2. Veļas mašīna atrodas integrētā skapī, kur ir plaukti dvieļiem. Vienu no tiem izmantoju netīrai veļai. Groza man nav.
  3. Tīras drēbes skapjos.

Sink knife no video konceptuāli svešs, man te ir trauķene.

1 Like