Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

Dari kā gribi, bet nu tas nav pareizi. Kamēr pati nenoskatīsies, arī nesapratīsi cik laba vai slikta.

hmm…ok :slight_smile: droši vien beigās skatīšos to, ko spontāni sagribēsies :smiley: paldies par viedokļu izteikšanu!
Jā, viņš ir vīlies otrajā sezonā, tā kā ir jūtama negatīva attieksme.

Un es tikmēr te sēžu, gaidu savu pc, ko tie duraki nejēdz laicīgi salikt, jo uz esošā skatīties ir nāve. Burtiski sliktāt nekā Hitlers.

Poh kā citi jūtas, pirmā bija diezgan laba un otrā vienkārši ir nedaudz vājāka, bet nu ne jau zemā metama imo un dēļ tā jaukt hronoloğisko secību ir bs.

Mjā tas ir neloģiski jaukt skatīšanos secību. Neatkarīgi no to kvalitātes.

Kaut kāda veidā tikko noskatījos Ping pong the animation, stāsts jau itkā diezgan labs, bet tā animācija tiešām ļoti sliktā kvalitātē ir, tas tur baigi traucēja

1 Like

Lol’d m8. Tā animācija bija tāda domāta, vienkārši kas savādāks.

Jap tā animācija bija tieši tādā veidā domāta.

Man nepatika tas savādāks, ja būtu normāla jeb ierastāka animācija tad šis būtu daudz labāks gabals, ko arī kādam tomēr varētu ieteikt

1 Like

Seriāls ar izcilu vizuālo sastāvdaļu. :blush:

Tas sarkasms :smiley:

Uz tevi cerēba zaudēta. :cry: Pat Madoga Magica nespēji sagremot.

Tas, ka nepatika nenozīmē, ka nespēju sagremot :wink:

Seraph of the end jaunākā epizode lieliska. Ja vien dizains būtu kvalitatīvāks un tie nebūtu 14-gadīgi bērni, seriāls būtu ļoti labs.

Pilnigi piekritu Par seraph
Pats vakar pabeidzu shinsekai yori doshu 8/10 man patika :slight_smile:

2 Likes

Es pat pirmo sezonu vēl neesmu pabeidzis… :smiley:

Man šķiet to jau paziņoja kādu laiku atpakaļ un nav nekas labs ko tur pabeigt arī :smiley:

Nice, arī neesmu pirmo pabeidzis :D. Bet bija ok salīdzinot ar citiem sūdiem tajā sezonā + hq fan service

Jep, man patika tie gabali. Arī 0. epizode bija laba. :smiley:

Šorīt precīzi 6 no rīta pabeidzu skatīties Revolutionary girl Utena…

Nevarēja teikt, ka tas bija vislielākais mindfuc*ks, bet ,kas tās pa beigām =_=.