Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

Ja Matrix patīk nu tad jā. Vajadzētu arī Ghostam patikt. Starpcitu varu ieteikt Matriksa animi - Animatrix, kur notikumi ir pirms Matriksa un stāsta par Matriksa izveidi. Ja esi fans ir vērts uzmest aci. https://en.wikipedia.org/wiki/The_Animatrix

1 Like

…looks interesting! Thanks!

1 Like

No problem, always happy to help. :slight_smile:

No sākuma tur vairāk parāda kā kas tur varētu darboties, tā teikt pavisam nedaudz iepazīstina, lai pēc tam varētu ļaut skatītājam saprast par ko beigās iet runa

Man arī Ghost nepavilka. Divas sezonas un vienu filmu noskatījos, bet vairāk negribējās.

Shinsekai Yori is savā ziņā masterpiece, jo katra epizode ar kaut ko atšķiras, bet spēj noturēties pie stāsta, kas ir tam visam pamatā.

Kaut kas līdzīgs Shinsekai, hmm, prātā nāk tikai Coppelion.

1 Like

Es tev vispār ieteiktu noskatīties Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin , ja tev patīk kaut kas no reālās puses, bet ar drūmo noskaņu. Šī ir viena no manām favorīt anime, takā jā dzirdot, ka vēlies Shinsekai Yori noskaņu nāk galvā uzreiz šis, bet nu kā jau teicu šis ir reālāks, it kā notikumi, ka risinās ap 1954? gadu

1 Like

Pēc tām divām sezonām jau Arise nāk, tās ir ar pavisam citu noskaņu un domu kā iepriekšējiem darbiem, ko uzreiz var sajust, takā tev varbūt kas tāds patiks

Pārāk daudz izlaists, lai sāktu ko jaunu skatīties. :slight_smile:

Oh, vēl viens ienāca pratā, kas ir kaut cik līdzīgs Shinsekai - Ookami Kakushi. :wink:

Ū, ienāca prātā noskatīties vēlreiz Kara no Kyoukai filmas. Skatoties savu sarakstu esmu ieraudzījis, ka esmu ielicis pāris filmām tik 8, takā šaubos, ka tik zemu tās ir pelnijušas, jāpārskata :smiley:

Sen neesmu skatījies.

Es ar pirms kāda laika skatījos, takā jāatsvaidzina atmiņa. Tieši gribās redzēt kaut ko ar lielisku vizuālo un stāsta daļu

Cik atceros, tad vizuālais bija labs. Bet es mazāk par 720p nemaz neuzdrīkstos skatīties. :slight_smile: Bet tā hronoloģija gan ir dibenā. :smiley:

Aha, baigi mulsinoša bija, bet nebija slikti, jo pēc tam bija tas ooooooo moments, vismaz man :smiley:

Yep, bet pačeko netā kādā secībā jāskatās. Mazāks mindfuck būs. :stuck_out_tongue:

Es domāju skatīties iziešanas secībā

Skaties s2 un tad filmu

1 Like

Kur tu tādas muļķības esi dzirdējusi? Filma ir hronoloģiski tiešs 2. sezonas turpinājums.

Digibro ir viens no maniem iecienītākajiem youtuberiem. No viņa arī esmu to dzirdējusi - https://myswordisunbelievablydull.wordpress.com/2015/07/29/thoughts-on-the-psycho-pass-movie/ (video - 0:44)

Tur izpaužas naids pret 2. sezonu. Tu vari noskatīties filmu un saprast, kas tur notiek, taču nevarēsi uztvert 2. sezonas atsauces. Pastāv arī iespēja dabūt lielu spoileri otrajai sezonai. :smiley: Es precīzi neatceros kādi flashback bija filmā.

Es neatzīstu nekādu citu skatīšanās kārtību. Tas, ka otrā sezona bija vājāka par pirmo, nav nekāds attaisnojums to izlaist. Otrā sezona vismaz tika veidota uzticīgi pret 1. sezonu. Filma pārāk koncentrējas uz cīņām, tai pietiek savu grēciņu. Ne viens, ne otrs nav ideāli darbi.

1 Like