Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

^ true

Noskatījos Basilisk.
Ko lai saka? Spēcīga anime, mazliet pārsteidza beigas. It kā nekas jauns, bet tomēr ļoti labi iederējās seriālā. Interesants veids kā savādāk parādīt tipiskās nindzjas, ideāls dizains, labs action. Arī OP labs.
Sākumā domāju, ka piekasīšos pie mirstošo cilvēku skaita, bet overall tas viss tik labi sagāja kopā, ka es nemaz nedrīkstētu pie tā piekasīties.
Underrated anime, šī noteikti ir jāpadod tālāk un jāiesaka skatīties citiem.

Alternative history Feudal Japan Romeo & Juliet. :smiley:

1 Like

Man vispār šķiet, ka es lēnām pārvēršos par Lukiju. Meklēju speciāli vecākus (jo visiem ir skaidrs, ka agrāk tie bija daudz, daudz, daudz labāki) seriālus un visus jaunos varētu vienkārši nolikt gar zemi. ;D

Nez, man pofig. Galvenais, lai nav garlaiciigi skatiities. Vecaakais, ko esmu redzeejis, ir Trigun.

Man arī vecākais no tā paša gada - Initial D. Sarakstā man vēl stāv viena no 1997. gada, neesmu saņēmies vēl sākt ep skaita dēļ.

Welp, that’s a lie. Vecaakais, ko esmu redzeejis, ir EVA. :smiley:

Vecākais ko es esmu redzējis laikam ir Angels Egg. Bet tā man piemēram nav nekas pret vecākiem anime, bet nesmādēju arī jaunos, tie man ar patīk

Ahh, to esmu iesācis, bet neesmu pabeidzis. Kura gada tad viņš bija? :smiley:

95.Meeginaaju veelreiz noskatiities, nespeeju. Paaraak liels meesls. :smiley:

MC pārāk tups. :D

Da visi vinji tur ir tupi. :smiley:

noskatijos, patika :wink: tikai beigas kas ar vinju notika, vinja vnk saka normalu dzivi ar Tokaku?

Naruto Shippuden 463. Best jutsu ever.

After all these months… :smiley: man beidzot atradās laiks & noskatījos Shingeki no Bahamut: Genesis (Rage of Bahamut: Genesis)… man tik ļoti patika… woah! Nevaru sagaidīt otro sezonu un es ceru, ka tā būs tik pat laba… :3

3 Likes

Es kaut kā pat nejauši bīju uzgājis un ļoti patika šis nejaušais atradums :smiley:

1 Like

demn jauna Re: Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu ep : )

3 Likes

Skatos kabaneri un nevaru saprast, kā var izveidot tik trulu seriālu ar tik labu vizuālo un audio? Tur caurumi pat ir caurumos, šausmas! Vienīgais, kas man patika no pēdējās epizodes ir naids un nodevība, bet es jau varu iztēloties kā viņi beigās uzvar Bibu un viss kaut cik laimīgi beidzās.

1 Like

jap man ari pedeja serija likas tada tizla :smiley:

Es labāk 2-3 reizes pārskatītu kabaneri nevis vēlreiz kiznaiver skatītos

1 Like