Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

omg omg omg jauna Re: Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu ep

1 Like

Nez, man šī sezona tik sūdīga nešķiet. (Droši vien ka reti ir sezonas, kurās es skatos vairāk par 2 sērijām :smiley:)
Pagaidām ierindotu šādi:

  1. Joey Jojos. Jūs taču no manis neko citu tāpat negaidītu :grin:
  2. Re Zero. Patīkams pārsteigums, pēdējās epizodes bija ļoti emocionālas :cry:
  3. Boku no Hero Academia. Piemīlīgs artstyle un interesants stāsts, man patīk :yum:
  4. Kabaneri. Pēdējās epizodes palika interesantākās un atšķirīgāka no AOT, izņemot jaunākās epizodes beigās. Es taču nebiju vienīgā, kas uzreiz iedomājās to Wings of freedom vienību, kā ieradās tas vilciens ar kabane kāvējiem? :grin: Man šķiet pat introduction bija gandrīz tāds pats…

wo wo man ari tas pats par tiem wings ienaca prata :smiley:

1 Like

A post was merged into an existing topic: Shiki ( Corpse Demon )

@Mr_Bunny skatījies strike the blood? :smiley:

1 Like

Šausmīgi garlaicīgi stulbs :smiley:

tipisks shounens, tikai ar bik labāku settingu. :smiley:

Es labāk skatos tad Fairy tail…

neiejauc šeit lielos seriālus. :smiley:

Man Fairy tail vismazāk patīk no tiem shouneniem :smiley:

1 Like

yeah, man arī. ;D

sāc taču vienreiz skatīties speed grapher, jēziņ. :smiley:

Un šķita nežēlīgi līdzīgs visu laiku pāris anime jau redzētiem. Nežēlīgi līdzīgs. Magical Index pat šķiet bīja viens no tiem

Tikšu līdz tam :smiley:

Strike the blood var paciest, ja citus līdzīgus neesi redzējis. Vismaz man tā bija.

1 Like

Man baigi atgādina Magical index un scientific railgun, kas man arī šķita kaitinoši stulbs, bet nu šis ir kaitinošs nedaudz uz citu pusi, bet nu tikuntā man nepatīk :smiley: Varbūt, ja nebūtu harems tad būtu daudz interesantāks bijis

NO SENPAI, THIS IS OUR FIGHT!

Jā, pēc pirmās reizes visu laiku palika aizvien kaitinošāk :smiley:

Apnicīgi - anime vienā teikumā

apnicīgi? kaitinoši? Man likās smieklīgi. :smiley:

Better than most harems. :smiley:

2 Likes