Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

No 292 pabeigtiem, tikai viens no manis ir nopelniijis 10. :smiley: Un taa pat nav mana visu laiku miiljaakaa anime. :smiley:

Ja es būtu nesen sācis skatīties anime, tad tik pozitīvi vērtējumi noteikti būtu mazāk. Vairums no tiem desmitniekiem tika likti 7-9 gadus atpakaļ vidusskolā. Bet neiešu visu rewatchot, lai liktu zemākus vērtējumus. :smiley: Tagad 10 liktu tikai patiesam meistardarbam.

Saaku skatiities kaadus desmit gadus atpakalj. :smiley: MAL izveidoju kaut kad decembra beigaas/ janvaara saakumaa. :smiley:

Kā tu maz atceries, kas vispār ir skatīts tik ilgi? :smiley:

Es MAL lietoju no 2008. gada decembra. Skatīties sāku 2007. gada sākumā.

Lielaakoties peec anotaacijas. :smiley: Ja pilniibaa neatceros, tad fiksi youtube apskatos kaadu klipu atminjas atsvaidzinaashanai. :smiley: Bet neesmu arii tik daudz nemaz noskatiijies, lai aizmirstu. :wink: Pie tam tur daudz OVA un filmas ir.

Neskatīšos trešo epizodi no Bungou Stray Dogs. Izdomāju nodropot. Nebija nekas īpašs un vairs nav velme turpināt.

es gan jau noskatijos un man pakera riktigi interesanta 3 bija :smiley:

manga man patika.

Sk. Tad pat labāk nesākšu viņu.

Bļāviens, nokavēju interesantu strīdu! :smiley:
Es būšu to pusē, kuri liek atzīmes pēc tā cik ļoti izbaudīja anime, nevis animācijas vai soundtracku dēļ, bet tik tiešām patikšanas līmeņa dēļ. Teiksim es 10 esmu ielicis Hyouka, kur lielākā daļa man teiks, ka esmu cirvis, bet es 10 ieliku, jo ļoti patīk šis anime, pat pēc pārskatīšanām. Sliktu atzīmi esmu ielicis, piemēram, Madoka Magica, jo vienkārši galīgi nepatika, par šo atzīmi atkal mani uzskatītu par cirvi, bet nu tas atkal ir vērtējums pēc manas patikas skatoties.
Takā Lukij nedaudz nomierinies, jo domāju, ka daudzi tā vērtē.

2 Likes

Bet Madoka ir zbis, gan vizuāli, gan stāsta ziņā. Parastais meh maho shoujo pacelts nākamajā līmenī ar grittier stāstu. Hyouku gan dropped, too boring.
Var jau vērtēt, bet nezinu, 10 ir izcilība un praktidki nekas nav izcils. Ja vien varētu mal sīkāk vērtēt, kaut vai 9.5 etc

1 Like

Nu redz man pilnīgi otrādi ir domas ar tavām :smiley: Es domāju atzīmju ziņā

1 Like

Pilnigi tev piekritu man ari skiet ka lbk tomer ir vertet pec ta ka tev patik anime

1 Like

Jā tas ir labs vērtējuma kritērijs uz doto momentu…nekas sarežģīts…bet pēc pāris gadiem tu apskaties uz to animi un uzdod sev jautājumu ar kuru galu es domāju liekot viņai 8! :smiley:

hehe nu hz vai ta butu :smiley: jo es loti daudzas animes skatos vairak ka vienu reizi
:smiley: ta ka shaubos ka kkas dizi mainisies

Nu es to no savas pieredzes. Ja atskatos uz pāris animēm ko skatījos 15 gados…ja skatītos tagad būtu citi vērtējumi :smiley:

blin nesalidzini mani ar sevi besi ara katram ir savejais skaidrs

wth happend? :smiley: Protams, ka katram ir savādāk O.o Es vk pasaku vienu variantu kā var būt.

ahh nenem galva :D:D nja tas gan piemirsu tu neesi lukijs nav jegas ar tevi dirsties hehe

Nabadziņš :smiley: