Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

ja es starā nekomentēju, tad, secini, ka ne pārāk… :smiley: vsp pēc Jojo’’'noskatīšanās, baidījos vai vsp vērts skatīties šo, jo šeit, pieņemu arī ies cauri action… K.gan, cik redzēju pirmajās ep būs gana daudz šablon sižetu par ko pasmaidīt. Aizdomas, ka nepatīk varoņi.

man liekas tu esi 1 cilveks foruma kas ierunajies par sho animi tpc ari esmu tada stara :stuck_out_tongue:

1 Like

izsaku līdzjūtību! un ceru, ka šādi gadījumu šai forumā tikai saruks mums! ;D :cocktail:

ehh pedeja musaigen serija vienk super man loti patika ka vini nosledza animi un tas haruhiko superigfas spejas ahh :slight_smile: 9/10 :D:D tiesham negaidiju tik labas beigas :stuck_out_tongue:

Un cik tu ieliki boku dake?

8 nu normals vertejums 9 vai 10 lieku tikai animeme kas mani loti parauj :stuck_out_tongue:

Musaigen paliku sezonas pusē. Kaut kā nepatīk tas epizodiskums. Vēlāk parādās arī kaut kāda sižeta virzība vai viss turpinās tādā pašā garā?

Beigas esot bijušas daudz labākas kā cerēts.

Kaut animācijas dēļ ir vērts pamocīt pāris epizodes uz priekšu I guess.

Man vēl trīs epizodes palikušas… Kādu dienu varbūt saņemšos, varbūt aizmirsīšu par viņu un tā arī nenoskatīšos. :smiley:

Ja anime man liek aizmigt, tad nav beigu veerta. :smiley:

Es phantom world noskatījos visas ep. nav vērts, droši atstājiet pie dropa, beigas nebija nekas īpaši labs arī :frowning:

3 Likes

Būs vien tev jāpaklausa, es vienā brīdī vnk migu ciet pie viņas O.o

Jā, Musaigen flopped hard. 9/10 tur čista nav.

No manis tas 5 laikam tomēr ir, sākums šķita ok.

Prince of Stride pat brīžam šķita interesantāks :smiley:

Ah tam arī bija potenciāls būt par labu sports anime ar savdabīgu art style, bet beigās nekas īpašs :confused:

Aha, tas safantazētais sports tomēr pārāk daudz spiedās cauri :smiley:

Yeah + kinda of guy harem with terrible characters.

Nu jā, tas man bija skaidrs jau no otrās ep, ka tas ir tas meiteņu fanservisa anime, bet nu, ja jau bija iesākts, tad arī bija jānoskatās