Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

Hm, iečekošu, ja nepatiks, nosūtīšu pie @Hell :smiley:

1 Like

Kurš mani izsauca

Ni ni, āmen :smiley:

2 Likes

I love Food Wars! T^T

es gribēju heitot Berserk, bet jau ar pirmo ep man radās interese par to stāstu, fantastiski! :smiley: Bet vrb tas ir subjektīvi…

Yay cilveks kam patik mahouka :slight_smile:

1 Like

Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai. Finnished
7/19 for humor :smiley:

1 Like

97’ sērijas best un tās fucking beigas. Tieši dēļ viņas pievērsos mangām.

1 Like


F u, MAN NAV KO SKATIITES!
Un starp New romance shit un otreizejo super duper anime parskatiisanos izvelos new…jo new is new…mby its will be good who know ?

Neviens nesaka ka tur nav emociju vai art style is slikts sound track gan mani neaizkera bet that normal.
Bet filma nenas pietiekami daudz emociju prieks EU/USA skatiitaja ja protams Azijas tas ir super duper drama/melodrama,romantika u.t.t. Bet piedod man viens skupsts pa visu filmu zem sniega/sakuras ???
panem jebkuru EU/USA razojumu salidzini pat deadpoola tas bija more epic…Kaut vai to visi zinaja ka vins bus beigas…
Tas visas emocijas ko itka cilveka tur sevi un Azija rada ka super duper pardzivojumu mums nekad nebus lidz galam saportamas…
ka piemers

Nu visas emocijas lielākoties tieši bija filmas pēdējās minūtēs, kas mani paķēra. Pa vidam bija vnk tā…baudāmi.

Nu tas tikai normāli atšķirīgas kultūras, tomēr. :wink:

Un nē ja video ir ar rus nosaukumu es to noteikti neskatīšos :wink:

nu sk ar tevi viss…gramatu skatamies pec vaacina un cilveku pec cepures…

1 Like

Ne vienmēr, bet jā uz noteiktām lietām.

1 Like

Final Fantasy eventā paziņoja daudz ko awesome kā pre-quel filmu XV un relīzes datumu etc.

Viens no lielākajiem lol

1 Like

its right place for this ???
un es jau iedrukaju so lielo jaunumu :slight_smile:

Jā, jo noskatījos ep1

Jautājums arī kur tu iedrukāji.

Ar kuru FF sākt spēlēt vispār? :confused:

FF VII un tad tik uz priekšu secībā.

Pirmkārt, neasociē manu naidu ar pārtikas trūkumu! :D
Un ja jaunais nav nekas labs? Labāk sentimentālu noskaņu vadīts skatos to, ko es zinu, ka man sagās baudu skatīties, ja tāds ir noskaņojums (man tādi ir tšm reti :D:D ) Plus, ir darbi, ko ir vērts noskatīties vairākas reizes, lai ievērotu vairāk detaļu stāstā ;)
No manas personīgas pieredzes, man jāskatās divreiz, lai vsp saprastu par ko ir runa… jo es pārpratu diezgan brutāli Brazil filmas beigas… :D:D:D


Ū, vakar noskatījos divas Ben-To epizodes… nezinu, ko gaidīt, pēc žanriem spriežot, tur nav ko gaidīt :D Bet man patīk doma par pārtiku tik ļoti, ka skatīšos tālāk :D

2 Likes

Oo ka tev bento op patik ?