Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

Apmeeram shaadi shobriid izskataas mana pavasara sezona.

(Jaa, es izmantoju Excel. Nepatiik? Pashi vainiigi!)

1 Like

Vēlprojām excelis? Es domāju, ka tomēr pārgāji uz MAL :smiley:

Tur es aizmirstu atziimeet. :smiley: Kad esmu noskatiijies, tad tikai atziimeeju. :smiley:

1 Like

pedants @_@

1 Like

Ne gluzhi. Vairaak perfekcionists. :smiley:

1 Like

Nu es arī tā daru. Uzlieku uz watching…un tad torrentos vnk atstāju jaunāko epu, kad noskatos to tad iepriekšējo izdzēšu. :smiley: Man tāda sistēma.

Meh, tik zheel, ka World Trigger arii tuuliit beigsies. :confused:

pag ko tu skaties WT ? oo es domaju ka vienigais vinju skatos :stuck_out_tongue:

Jau no launch. :smiley: Es arii domaaju, ka esmu vieniigais. :smiley:

es ari no launch :stuck_out_tongue: pag vinjs driz beigsies :frowning:

Yep. 73. buus peedeejaa. Vismaz pagaidaam. Ceru, ka tikai hiatus kaa FT. Ja nee, tad buus jaanjem manga rokaas, lai gan tur arii ir hiatus, jo autoram esot veseliibas probleemas. :worried:

nja ta ir ta lielaka problema ar tam garajam :frowning: ehh atkal bus gaidishanas svetki :stuck_out_tongue:

Shaft hueeeeeee

1 Like

Grimgar finished. Personīgi man šovs uzsita uz teju visām pareizajām notīm, lai gan nupat sāk šķist, ka plot armor par spēcīgu paliek, bet noteikti gaidu otro sezonu (cerams to apstiprinās 2. sezonai). 9/10

1 Like

es ar wotld trigger skatos :3

oo nice :slight_smile:

Noskatījos Claymore. Nice action, interesting story enough . Enjoyed it 8/10 :slight_smile:

3 Likes

Manga labāka + daudz ko pamainīja, feels bad.

Tā jau bieži vien ir, ka manga skaitās labāka tāpat kā ar filmām un grāmatām. No surprises there.

Jojo’s Bizzare Adventure 2012. g. - vienīgie iemesli kdļ skatīties:
a) patīk action
b) esi animācijas fanāts (y, tas komiksu un pop-art mikslis bija apburošs, tpt kā mūzika piestāvēja)
Tā sakot… ne priekš manis :neutral_face:

Yuuki Yuuna wa Yuusha de Aru
Pirmkārt, @vacis - teorētiski pirmās 4 ep. vnk varēja izlaist :neutral_face:
Otrkārt, @Lukijs - hāhā, tā anime nebija skatīšanās vērta :smiley:
Kopumā: sākums ir wasted… nesabalnsēti - neizskaidro vidi, ātri lec uz priekšu.
Briesmīgi dialogi - visu animi… un ziniet… es labprāt gribētu redzēt kā kādā animē beidzot beidzas eksistence (Evaņģēlija par vecu lai pieskaitītu :D) - jo šī būtu bijusi perfekta -.- - vai man vnk nebija garastāvokļa, hehe :smiley:
y… ja ir redzēta Madoka… ja cilvēks nav tāds, kas grib pēcāk redzēt visu līdzīgo, tad šo, noteikti, jāizlaiž… it kā 12 gadniecēm, it kā drusku nopietnāka… bet lkm tomēr 12 gadniecēm domāta anime, kuras nav redzējušas Madoku, uh…
Viss atgrūda @@. Iemesls kpc gribēju noskatīties, jo man tas Kawaii International nospoiloja sižetu, jo, pie velna, to, ko es visu animi gaidīju… uzzināju apmēram tikai animes vidū @@ … un kas paliek pāri… neveiksmīga drāma, ko, visdrīzāk, tīneidžgados pieņemtu ar asarainām acīm un sauktu par šedevru, khm - līdz ko neredzētu Madoku :D:D:D